Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Sad kad je već poslao i kad je ušla u neki buffer tamo, džaba to da menja... A realno je pametno ostaviti na maximum, kada je nekome ugašen telefon ili je nedostupan i tako to, makar da mu stigne kasnije.Dakle, gazzo1, samo pozovi korisnički i podvikni im malo, srediće to već neko.

Link to comment

Awww.. Kako instalirati Garmin na E71? Skinuo sam Garmin City Navigator Europe od nekih 1.8Gb i u komentarima torenta piše to što piše, ali mi se čini da moram imati neku osnovnu aplikaciju preko koje se učitava ovaj fajl (a koji opet sadrži valjda mape). Spominje se i neki Nuvi.. Jel iko ima pojma o čemu pričam? Jer ja baš i nemam. Ako je ovo neka standardna fora, pa da mi se u par crta objasni, a ako nije, ko ga *ebe, ništa od navigacije..:(

Link to comment

jbte vi o garminu a mene muce trivijalni problemi. standardno, upao mi je mobilni u wc solju u stanju pijanstva, izvadio sam ga i osusio ali mu je tastatura mrela i vise ne mogu uci ni u imenik ni u poruke. jel neko od ovih servisa radi spasavanje kontakata i poruka u ovakvim situacijama tj da li moze da mi premesti sa jedne glupe simbian nokije (neka novija 6xxx, nista skupo) na C5, sifra govno na govno. kome da se javim, hilfe, help?

Link to comment

a što ne istaliraš nokia Ovi suite, pa prikačiš mobilni na komp (kabelom ili bluetoothom) i tako uradiš backup ? posle samo nakačiš novi komp i skineš stare podatke.

Link to comment
jbte vi o garminu a mene muce trivijalni problemi. standardno, upao mi je mobilni u wc solju u stanju pijanstva
u sto evra da je bila ukljucena vibracija
Link to comment

Propala firma, krsh & lom zvani Nokia (prakticno u vlasnistvu i pod starateljstvom Microsofta) zvanicno napusta japansko trziste. Tamo je uvek predstavljala nulu, nikada nije zazivelo Nokia do Tokia. Osim u Indiji i Tajlandu gde je zivela na 15$ telefonima, slabo gde u Aziji je ikada nesto predstavljala.Naslov clanka Nokia abandons Japanese market je obmanjujuci: pre ce biti da je to isto trziste Nokiji serviralo nogu u doope. I nije jedino. Masovna propast te firme, hiljade bez posla (i jos ima da se reze) po celoj planeti. Crash landing nekada mocne i arogantne firme ce se izucavati na fakultetima kao primer.

Edited by Yoyogi
Link to comment

Jebeni Telenor, vec tri dana me vozaju sa aktivacijom Telenor KLIKa(ima neka fora posaljes sms i dobijes bespalatno koriscenje interneta)posaljem sms i on nece zovem korisnicni servis oni lupaju neke gluposti, predlazu svasta, pricaju bajkeu medjuvremenu meni sa racuna "otislo" preko 100 dinara!saobracaj gprs-a!pas-mater...

Link to comment

Isto sr*e.. samo salje onu push poruku da aktiviram .. isto kao da posaljem sms :(Sad imaju novu fantaziju.. moram da skinem Operu sa telefona jer Opera ima "svoje portove" koji ide preko "necega" i zato kada dodje na sajt Telenora, on (sajt) me ne vidi kao Telenorovog korisnika :blink: Odoh ja posle posla do Telenor prodavnice da oni to srede ...edit:ni to ne radibonus.. sad nemam ni pristup internetuhmmjel postoji na Teleoru nesto za automatsko podesavanje svega (mms, gprs, internet) na telefonu?na mt:s-u imaju foru da posaljes smsALL na 4777

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Otisao do Telenora,cica se mucila nekoliko minuta, na kraju uzela drugi telefon uzela moju karticu stavila u drugitaj telefon,aktivirala internetvratila mi karticu i-cao-dovidjenja :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...