Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

šta koristite za poruke? to mi je za sada najveći nedostatak zbog prekognajzera
Pa isključi ga i ćukaj na srpskom ko čoek. settings-language & keyboard-touch input-text input-prediction
Link to comment

Mogao bi ovaj copkillah da otvori neki Android topik i da nama neukima prežvaće sve oko rutovanja, instaliranja novog roma i ostalog softverisanja koji na androidu otvara nove kosmose korišćenja. Ja se već 6 meseci zanosim da dignem rom na 2.3, al nemam muda, pička, mislim izgubiću navigaciju a ondak se mogu jebat.

Edited by dig_chohano
Link to comment

šta je to navigacija, šta su to mlijeko i jaja?ne stvarno, koliko se sećam bio je topik posvećen androidu, čak sam ga tražio u topicima koje si ti otvorio, ali nisam našaoedit: našao siedit2: ne, otvorio si

Edited by korindjar
Link to comment
  • 2 weeks later...

imam neku idiotsku pojavu na telefonu, pre par nedelja sam poslao poruku nekome ko je imao u tom trenutku iskljucen telefon a kada ga je ukljucio, to je uradio u inozemstvu, tj u romingu. zahvaljujuci tome (pretpostavljam) ova poruka je ostala neisporucena, sto nije problem nego to sto sada svakih sat vremena dobijam poruku od operatera da ta poruka ne moze biti isporucena. ocu da se spalim od toga, gasio sam i palio telefon, vadio bateriju, vracao, nista. ovo sranje ne prestaje da se javlja svakih sat vremena. sta da radim da se resim bede?

Link to comment
imam neku idiotsku pojavu na telefonu, pre par nedelja sam poslao poruku nekome ko je imao u tom trenutku iskljucen telefon a kada ga je ukljucio, to je uradio u inozemstvu, tj u romingu. zahvaljujuci tome (pretpostavljam) ova poruka je ostala neisporucena, sto nije problem nego to sto sada svakih sat vremena dobijam poruku od operatera da ta poruka ne moze biti isporucena. ocu da se spalim od toga, gasio sam i palio telefon, vadio bateriju, vracao, nista. ovo sranje ne prestaje da se javlja svakih sat vremena. sta da radim da se resim bede?
Maло сам матор да се мијешам у те ствари, али ћерка вели да обришеш поруку из аутбокса.
Link to comment
imam neku idiotsku pojavu na telefonu, pre par nedelja sam poslao poruku nekome ko je imao u tom trenutku iskljucen telefon a kada ga je ukljucio, to je uradio u inozemstvu, tj u romingu. zahvaljujuci tome (pretpostavljam) ova poruka je ostala neisporucena, sto nije problem nego to sto sada svakih sat vremena dobijam poruku od operatera da ta poruka ne moze biti isporucena. ocu da se spalim od toga, gasio sam i palio telefon, vadio bateriju, vracao, nista. ovo sranje ne prestaje da se javlja svakih sat vremena. sta da radim da se resim bede?
zovi operatera. imao sam slican slucaj; meni je u inostranstvu jedna ista poruka stigla 43 (cetrdeset i tri puta) u istom danu.
Link to comment
hvala, zvacu telenor. telefon je neka obicna nokia, pocinje na broj 6, od pre 2 godine, radi na symbian.poruka nije u outboxu.
Tu može samo operater da ti pomogne, jer to nema veze sa tvojim telefonom, već je poruka na serveru Telenora, i isti pokušava svako malo da uruči SMS, a imaju programirano da te obaveštava kad ne uspe. :lol:
Link to comment

Ne razumem se u Nokije ali zar ne bi trebalo da ima u podesavanjima za SMSove koliko je poruka vazeca u smislu da pokusava da se salje. Po defaultu najcesce bude maximalno tj neograniceno ali moze da se smanji i na sat vremena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...