Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

ок телефон, има га друг, бољих има наравно, има и горих, за ту цену се исплати... ја бих апгрејдовао андроид на 2.2, ако то већ није урађено

Edited by Dionysos
Link to comment

menu>settings>about phone>system software updates>check nowPrijavi da je našao update na 2.2, ti pokreneš update i sve gotovo za 5 min.

Link to comment

imas na benchu spisak must have aplikacija.Ako zapne viči, tu smohttp://forum.benchmark.rs/showthread.php?254738-Must-have-Android-aplikacije

Edited by renne
Link to comment

jujjuju, jebote koje bogatstvo.što se tiče tehnologije svesno sam follower, ali sada žalim šta sam sve propustio

Edited by korindjar
Link to comment

а да, не виде сви маркет исто, тако да не се чудити, ако комша буржуј са својим desire hd-ом има већи избор апликација тамо

Link to comment

Ima onaj market enabler da omogući da se vide i aplikacije koje nisu dostupne u svim zemljama.Mada je najznačajnije apgrejdovati Android na verziju 2.2+ (ja konkretno imam 2.3.4) što ti omogući gomilu toga. Moj Tattoo je otprilike duplirao svoje mogućnosti tako :)

Link to comment

географија и ос се могу средити, ако апликација каже да неће са сваким фоном да се дружи... јебат га, преко маркета ништа

Link to comment

Konkretan je problem da dosta aplikacija hoće da se druži sa svim telefonima, ali ne i sa svim verzijama Androida. Naravno ima dosta aplikacija koje su HD i kojima su neophodni ekrani veće rezolucije da bi bili pravilno prikazivani, ali ima dosta softvera koji prosto zavisi samo od verzije OS-a.Najbolji primer za to je APP2SD, svakako jedna od najkorisnijih aplikacija. Tattoo se prodaje sa Androidom 1.6 koji ne podržava instaliranje aplikacija na SD karticu, što dosta ograničava rad sa istim pošto je interna memorija mala. Prelaskom na 2.3 tih problema više nema i ne moram da brinem o veličini aplikacije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...