Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Postoji li aplikacija za android telefone koja mi omogucava snimanje radio stanica sa samog telefona? tj da snimim pesmu dok je slusam?
Ja nisam naleteo na takav program.
Link to comment
Postoji li aplikacija za android telefone koja mi omogucava snimanje radio stanica sa samog telefona? tj da snimim pesmu dok je slusam?
imas TuneIn...ne znam kakav je za android ali na iphone aplikaciji imas opciju da snimas radio dok isti ide...
Link to comment
  • 3 weeks later...

ko od domacih operatera ima najbolji paket za smart phones - znaci nesto tipa sto vise interneta, solidna mesecna kolicina poruka, moze i manji broj minuta za zvanje?i da imaju micro-SIM u ponudi:)the time has come!

Link to comment
ko od domacih operatera ima najbolji paket za smart phones - znaci nesto tipa sto vise interneta, solidna mesecna kolicina poruka, moze i manji broj minuta za zvanje?i da imaju micro-SIM u ponudi:)the time has come!
bem li ga ... meni nekako odgovara Telenorov Prenesi PLUS paketa to za micro-sim... ne bih znao sta da kazem
Link to comment

Sad gledam bas taj Prenesi Plus, jel moze neko detaljnije da mi objasni kako to funkcionise, posto bas nemam pojma oko toga? Gledam ovaj paket prenesi plus 500 mb, tu je mesecna pretplata 932 din (HTC Wildfire je u pitanju). Koliko se para daje kad uzmes telefon itd.

Edited by monstrum
Link to comment

jel su ovo cene sa PDVprenesi plus deluje super i telenor je jeftiniji od VIPa ne razumem ovo sto cop pise, koji je to tacno paket koji koristis i kakav vaucer?

Link to comment

Korisim paket koji više ne postoji, tj promenjen je, bio je 900 i nešto. Tu za 2.500 din mesečno (sa svim porezima) imaš po 900 minuta u svim mrežama, 900 sms-ova i 900mb protoka. Kada potrošiš tih 900 minuta u svim mrežama, za VIP mrežu imaš još 1.000 besplatnih minuta.Ja sam krajem 2009. godine dobio VIP-ov poklon vaučer za 50% popusta koji mi traje koliko mi inicijalno traje ugovor - dve godine i pretplata tako mene košta 1.250 dinara mesečno, sa svim gore navedenim mogućnostima. Sada su taj paket promenili u Postpaid 1000 i imaš to isto, samo po 1000 i košta 2.900.Vidim da je sličan Telenorov paket Prenesi Plus 1GB i da košta 1.700, ali ovde za 1.200 dinara imaš celih 700 (+1000) minuta više, pa ti vidi šta ti se tu najviše isplati.Ja kada mi istekne ovaj paket, definitivno neću plaćati skoro 3.000 račun, ne treba mi toliko, osim ako ovi ne budu ponovo delili vaučere pa mi neki uleti. Ali sam ovako potpuno eliminisao korišćenje fiksnog telefona.

Link to comment
jel su ovo cene sa PDVprenesi plus deluje super i telenor je jeftiniji od VIPa ne razumem ovo sto cop pise, koji je to tacno paket koji koristis i kakav vaucer?
PO novom zakonu o zaštiti potrošača sve cenu moraju biti istaknute sa PDV-om.
Link to comment

Ja imam mix net m 300 minuta 600 poruka i 600mb meni puna kapa otkad sam se vratio kuci sa studija. Cena 1250din sa pdv-om.

Edited by Moća
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...