Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

HTC wildfirekamera ima 5mpix i nije nista spektakularno... aparat je prilicno lagan i slike u glavnom ispadaju mutne... cik prodaj da slikas sam sebe i da ispadne kako treba :)
I ja imam wildfire i slazem se da kamera nije nista narocito, ali ovo sto ti pricas uopste nije do kamere nego do tebe.Za pocetak svaki fotoaparat, pa i mobilni telefon kada se tako koristi kao fotoaparat drzi se obema rukama. Laktove je potrebno na nesto osloniti, ako nista onda na svoje telo (obe nalaktice drzis priljubljene uz telo). Jako je bitno da sake nisu grcevito stegnute i da prsti desne (ako okidas desnim palcem) sprece rotaciju aparata oko vertikalne ose kada slikamo u lendscape polozaju. Moze da probas da okidas i zglobom palca (palac potpuno ispruzen), a ne njegovim vrhom.U svakom slucaju meni uspeva da dobijem zadovoljavajuce ostre fotke pri niskim ISO (100 ili 200) vrednostima na vecernjim ulicnim scenama.
Link to comment

Jos uvek nisam Android korisnik, ali je u planu kupovina HTC WILDFIRE. Kopajuci po netu, naleteo sam na Android Srbija sajt koji moze biti koristan.Bilo bi lepo da iskusniji korisnici nabace neke must-have aplikacije za Android telefone.

Edited by Milosh76
Link to comment
Jel zna neko gde moze da se uzme kozna futrola za HTC Desire HD?
Probaj ovde, ima svasta mozda ti se nesto svidi. A za beogradjane je moguce i licno preuzimanje, kako pise na sajtu.
Link to comment

Ljudi imam Galaksi i jedan veliki problem. Ne mogu da aktiviram GPRS,tj ukucam sva podesavanja ali kad pokusam da se konektujem javlja mi unable connect. Jel treba jos nesto da podesim i kako?

Edited by Moca
Link to comment

Da ne znate mozda kakva je ova Nokia E5 (ako neko ima ili je imao prilike da je koristi molio bih za neke utiske)?I znate li kakva je ova firma mobilnishop, tj. valjaju li i da li su pouzdani?Zahvaljujem! :)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Imas HTC WILDFIRE za relativno male pare preko Telekoma/Telenora/VIPa uz ugovor, a ovako kosta oko 220 e cini mi se. On je sad hit medju Androidima, mada kazu da je ekran nesto losiji. Doduse to kazu oni koji su koristili Desire pre WF, ali dobro. Za prosecnog korisnika je vise nego dobarIma par ljudi ovde koji su skoro kupili.Ja cu pazariti ovih dana Samsung Wave, koji je BadaOS. Odlican telefon i jedina mana mu je to sto nije Android.

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...