Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Vidim to, ali na sledećem koraku nemaš "choose folder" već samo "choose file". Ko da se aka 300 puta...Nebitno, rešio povezivanje sa kompom, prebacio ceo folder na SD karticu, importovao kontakte na fon.Sad me guzi mms...

Link to comment

jelte, kako šljaka Android 1.6 na Sony Erikssonu ? video sam da Xperia X8 ima android 1.6, a telefon ima sve što oću, a 220€ je.sledeće opcije su mi ili neka nokia tipa e72, x6 ili tako nešto ili neki HTC. Najrađe bih, naravno, HTC, ali mi je to i dalje puno para :(

Link to comment

Pitanje za ponosne vlasnike Wildfire telefona, kakva je kamera, da li rezolucija mnogo smeta, kakav je generalni utisak o telefonu? Koje ste aplikacije "po obavezno" instalirali? I ako ste kupovali preko Telenora u skorije vreme, gde ste kupili, ako je BG u pitanju?

Link to comment

HTC wildfirekupljen prosle nedelje u Telenoru (Knez Mihajlova)kamera ima 5mpix i nije nista spektakularno... aparat je prilicno lagan i slike u glavnom ispadaju mutne... cik prodaj da slikas sam sebe i da ispadne kako treba :)od aplikacija .. sta znam to moras ti da odlucis.. mene zanimaju mape tako da sam ja poskidao sve sto ima veze sa mapama, npr "iGo" (ne nalazi se na marketu) sa svim mapama ima skoro 2gb koliko i kartica koju dobijas u HTC tako da moras da se "otvoris" i za vecu karticu.Video sam super aplikaciju "nesto torent", tako da mozes da skidas i filmove preko HTCa. (tamo gde nadjes besplatni WiFi)Inace nemoj da ocekujes da ti baterija traje duze od 24 sata prvih par dana, dok isprobas sve moguscnosti ode baterija dok si rekao keks (ekran, WiFi, GPS otkidaju koliko prazne bateriju)Meni je ovo peti dan i telefon dalje ne ispustam iz ruke.I neku zastitu obavezno, tj neku futrolu i nesto preko ekrana inace .... najmanje pricam sa njimu glavnom sam na internetu i slusam muziku!od aplikacija preporucujem:advance task killergoogle sky maplabirinth liteskypeopera minisoundhound

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Jel zna neko koji je u stvari telefon ovaj Vip Droid? Negde sam pročitao da je to Dell XCD28 ali nigde nisam našao pouzdanu informaciju. Interesuju me iskustva korisnika VIP mreže, posebno u Beogradu. Ja sam kratko koristio njihov prepaid broj i u Beogradu je to funkcionisalo solidno, ali mi se dešavalo da kad zovem kuma koji je u Čačku on bude dugo nedostupan iako mu telefon pokazuje da ima pun signal.Takođe su dobrodošla eventualna iskustva sa Samsungom I5700.

Link to comment

Imam ja I5700 i mnogo mi je dobar, mada nisam bas nesto ni zahtevan. U pocetku me smaralo to sto je touch screen ali navikao sam se. Sta znam, ima mnogo nekih zgodnih aplikacija i zajebancija, i otprilike sve sljaka kako treba. Drug ima isti ali je ubacio Android 2.1 i dobio jos bolji telefon pa cu morati i ja uskoro, cim bekapujem nekako imenik.Ako te zanima nesto konkretno, pitaj. Ovako ne znam o cemu da pisem, nisam ja bas od naprednijih korisnika.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...