Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Ok kupio sam garmin de mi reko JMS al sad kako da nadjem i otkljucam mape? Kako da ih ubacim? Konkretno mi trebaju Srbija i Rumunija.
Ja ti dadoh Srbiju [sCG] i mogu da pogledam za RO kad dodjem kuci veceras...
Link to comment
Nokia 6700slide, sledeci problem: desava mi se da ponekad ubacim slusalice, pustim muziku iz plejera, ali nece da je reprodukuje preko sluski (koje su nove i rade), pa moram da on-off mob da bih uspeo ponovo, zna li neko do cega je to?I nedostatak vajrlesa priclino iritira, nekad mi treba vecnost da se zakacim na neki sajt.
Generalno uzevši ovde je kačenje preko telefona još uvek problem. Probao sam ovu Telenorovu varijantu, ali je učitavanje uvek trajalo 100 godina. Digoh ruke. :(
Link to comment

Imali li neko iskustva sa HTC wildfire?Rado bih ga uzeo preko Telenor paketa, pa me interesuje da li ga neko već koristi - i šta može da kaže o istom!

Link to comment
Imali li neko iskustva sa HTC wildfire?Rado bih ga uzeo preko Telenor paketa, pa me interesuje da li ga neko već koristi - i šta može da kaže o istom!
Koristim ga ja oko mesec dana. Sta te konkretno interesuje u vesi sa tim modelom?
Link to comment
Koristim ga ja oko mesec dana. Sta te konkretno interesuje u vesi sa tim modelom?
Kakav mu je touchscreen?Kakav je odziv? Primetio sam da je kod "tattoo" modela, prilicno losa kalibracija ekrana (ili ja imam cevapčiće umesto prstiju) Edited by eye of the beholder
Link to comment

Uz`o!htc-wildfire-1.jpgKako da odradim prebacivanje kontakata sa OVI programa (Nokia n95) na HTC? vidim spomine se neki google nalog ali ja bih klasicno prebacivanje.

Link to comment
Up yours Beholdere! :DŠokiran sam kako je ovo dobra mašina! Ne mogu iščekati kraj radnog dana da krenem sa čačkanjem i istraživanjem!
Pricaj sta hoces moje vec par sati radi na androidu OS 2.2.1za par dana uporedjujemo ko je sta instalirao od aplikacija!e da ...kako planiras da prebacis podatke sa nokie na ovo sokocalo?eh! tek sad video sta si ti uzeo.... Edited by eye of the beholder
Link to comment
e da ...kako planiras da prebacis podatke sa nokie na ovo sokocalo?
Prikačio Nokiju na komp, prekopirao sve .vcf fajlove (kontakti) na hard.Onda prikačio HTC sa namerom da te fajlove bačim na njegovu SD kartu pa importujem u kontakte, međutim komp nije hteo da prepozna HTC iz nepoznatog razloga. Time ću se bavim sad kad dođem gajbi!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...