Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Kupio Nokiju C3. Trebao mi je samo telefon koji ima vajerles i to bi bilo to. QWERTY tastatura je nesto na sta mi treba neko vreme da se naviknem, sve ostalo... Moglo je i bez one kamere koja je i onako samo reda radi. Radi posao, pametniji telefon mi ne treba.

Link to comment
Svima koji žele da promene mobilnog operatera u Srbiji, uz zadržavanje broja telefona ta mogućnost biće omogućena do kraja marta sledeće godine.
A posle 31. marta neće moći?
Link to comment

Kupio HT Wildfire. OK, ali me je Adndroid pomalo razocarao. Znao sam da nije iOS, ali nazalost nije mu ni prici. Ipak tesim se da sam konacno zamenio Simbian necim koliko toliko pristojnim.

Link to comment
Kupio HT Wildfire. OK, ali me je Adndroid pomalo razocarao. Znao sam da nije iOS, ali nazalost nije mu ni prici. Ipak tesim se da sam konacno zamenio Simbian necim koliko toliko pristojnim.
jbga, dobro da nisam ja ovo napisao.btw nije mobilni telefon ali prekjuce sam se igrao sa onim samsungovim tabletom sa ekranom od (valjda) 9" koji bi trebalo kao da sjebe ajped. mislim, samo u glavama juznokorejskih optimista, razlika je kao dupe i nosha.
Link to comment

vec neko vreme razmisljam da uzmem novi mobilni, naleteo sam na jedan koji mi se svida - SE Aspen M1.jedina nepoznanica mi je OS - Windows Mobile 6.5. Kakav je, na sta lici, ocu cupati kosu sa glave zbog OSa ?

Link to comment
Moze li mi neko objasniti koji Garmin i kako da instaliram na Nokiu 5800? Burazer kupio fon a duduk za telefone pa reko da mu ja instaliram.
Ja sam drugaru stavio Garmin XT - i tamo gde sam 'kupio' bile su i instrukcije za instalaciju.
Link to comment
jbga, dobro da nisam ja ovo napisao.btw nije mobilni telefon ali prekjuce sam se igrao sa onim samsungovim tabletom sa ekranom od (valjda) 9" koji bi trebalo kao da sjebe ajped. mislim, samo u glavama juznokorejskih optimista, razlika je kao dupe i nosha.
a moze malo preciznije? osim sto ipad nema gsm modul, podrsku za flash, usb out of the box, multi tasking...?
Link to comment

Sine, da sam ovo imao dok sam vodio ordinaciju život bi mi bio carski. Jebeni sms i navika ljudi da njime zakazuju/otkazuju i moja da ne čitam sms su me često do ludila dovodili. Ovako lepo kažeš nemam mogućnost da čitam sms, morate da zovete i milina jedna.

Link to comment

Nokia 6700slide, sledeci problem: desava mi se da ponekad ubacim slusalice, pustim muziku iz plejera, ali nece da je reprodukuje preko sluski (koje su nove i rade), pa moram da on-off mob da bih uspeo ponovo, zna li neko do cega je to?I nedostatak vajrlesa priclino iritira, nekad mi treba vecnost da se zakacim na neki sajt.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...