Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Zna li neko, nesto o Samsung S8500 wave?Ima neki novi opertaivni sistem, e sad kolko je razvijen to je pitanje
Bila je recenzija pre neki mesec u Svetu kompjutera. Samsungov novi OS, Bada, malo od Andrioda, malo od iOS. Valjda pokušavaju da popularišu platformu i oforme zajednicu developera. Stvar je poprilično nova, sudbina, kao i obično, ko zna...
Link to comment

posle 100 godina noshenja 6310 (najbolji telefon svih vremena) reshio sam da uzmem nesto preko MTS-a (gde sam zadnjih par god. na postpaid-u) i videh 6700 slide pa me zanima da li ga neko ima i kakvi su utisci...

Link to comment

jel ima neko ovde da je presao na iphone 4 i kakva su iskustva spram 3GS? da li je prica oko problema sa antenom i prijemom preuvelicana ili ne?dvoumim se da li da uzmem jedan ili drugi, gotovo je, prelazim na mracnu stranu - jedino ne znam da li vredi platiti 4 skoro duplo para vise. ovde gde sam jedan se moze naci za oko $250-300 polovan u dobrom stanju dok je skoro nova cetvorka reda velicine $500-550 (gledano sa istim memorijama)....

Link to comment
jel ima neko ovde da je presao na iphone 4 i kakva su iskustva spram 3GS? da li je prica oko problema sa antenom i prijemom preuvelicana ili ne?dvoumim se da li da uzmem jedan ili drugi, gotovo je, prelazim na mracnu stranu - jedino ne znam da li vredi platiti 4 skoro duplo para vise. ovde gde sam jedan se moze naci za oko $250-300 polovan u dobrom stanju dok je skoro nova cetvorka reda velicine $500-550 (gledano sa istim memorijama)....
nisam imao 3GS, imao sam 2gen pre nego sto sam presao na 4...u odnosu na 2 gen. je avion...to sa antenom zaboravi, mislim da je prenapumpano, i da je vise bad luck ako ti kojim slucajem zapadne tako neki...ja sam uzeo dva (devojci i sebi) oba rade bez problema...retina displej + kamera (sa sve blicom) + brzina su neke od stvari koje su bolje nego na dvojci...+ sve sto radis sa kamerom je HD (720p) takodje bluetooth i tethering (po prvi put ATT dao) rade dosta dobro i brzo...e sad pitanje je sta 'oces...cetvorka za $550,( kontam bez ugovora, posto su sa ugovorom 200 i 300 baka) ti nije los dil - to ti je 450 ojra sto je ok...opet, ako procesljas craigslist 16 GB 3GS mozes naci za $200 (bar kod mene ovde gde sam)...
Link to comment
OD juče svi Telenor korisnici mogu imati po 150Mb mesečno besplatnog interneta. Dovoljno je poslati SMS sa porukom KLIK na 9000 i slediti sms-ove koji stižu
od danas novi mobilni servis hrvatskog telekoma. paket 300mb dnevno za sedam kuna dnevno :isuse: dobri telenor i mts a? Edited by Smilair
Link to comment
jel ima neko ovde da je presao na iphone 4 i kakva su iskustva spram 3GS? da li je prica oko problema sa antenom i prijemom preuvelicana ili ne?dvoumim se da li da uzmem jedan ili drugi, gotovo je, prelazim na mracnu stranu - jedino ne znam da li vredi platiti 4 skoro duplo para vise. ovde gde sam jedan se moze naci za oko $250-300 polovan u dobrom stanju dok je skoro nova cetvorka reda velicine $500-550 (gledano sa istim memorijama)....
Da nije bilo te frke i galame, ne bih uzimao Mac pre koji mesec. Prenaduvana priča. Čak i hejteri iz Sveta kompjutera (ovi što u prošlom broju suptilno proglasiše gejevima sve korisnike Apple proizvoda i odvališe i ostaše živi da Mac Pro kupuju fanboys) napisaše da se na problem žalilo 0.55% korisnika. Tipična fan vs. haters galama. Četvorka definitivno. Vredi para, a pošto vidim da imaš vrijante nabavke u USA... Ne znam šta čekaš. Ljudi ovde daju i po 800E na SIM-free četvorke. Inače, šef je skoro prešao sa iPhone 3 na HTC Desire i kaže da stariji iPhone ima bolji interfejs, logičniju navigaciju i kvalitetniji touchscreen. Ja još uveknisam našao sebi opravdanje da kupim takvu igračku. Rado bih.
Link to comment
samo jos jedno pitanje, jel moze iPhone 4 da se otkljuca (bez posledica) kod nas? cini mi se da nemam vremena da se cimam sa time ovde?
Pwnage tool/ultrasn0w ti radi isto i tamo i vamo...
Link to comment

ne znam, ekipa koja otkljucava ovde na mid-westu mi kaze da nije sugurno da ce iphone 4 koji je bio na AT&T i otkljucan je da radi na t-mobile mrezu raditi u srbiji bez ponavljanja cele akcije - nemam pojma da li lupetaju ili ne, jedino bih da izbegnem situaciju da uzmem telefon sa kojim mogu da se slikam kod kuce....(doduse ova nova kamera je brutalna na cetvorci, nikad nista slicno nisam video na mob.telefonu).... :lol:

Link to comment
ne znam, ekipa koja otkljucava ovde na mid-westu mi kaze da nije sugurno da ce iphone 4 koji je bio na AT&T i otkljucan je da radi na t-mobile mrezu raditi u srbiji bez ponavljanja cele akcije - nemam pojma da li lupetaju ili ne, jedino bih da izbegnem situaciju da uzmem telefon sa kojim mogu da se slikam kod kuce....(doduse ova nova kamera je brutalna na cetvorci, nikad nista slicno nisam video na mob.telefonu).... :lol:
hmmm, pa ne znam, ja moju 4ku nisam jos otkljucavao, ali sam video na netu da ko i ranije pwnage tool/ultrasn0w rade radnju...ranije sam otkljucavao 1,2gen sa istim sredstvom-rade na telenoru bez problema...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...