Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

imam neki samsung sa tach skrinom koji sam kupila u aziji i uvek me je davilo da vukljam njegov punjac sa adapterom za evropske stekere pa sam ga punila preko usb kabla. nisam ga koristila celo leto i sad nece uopste da se upali niti da se puni preko tog istog kabla.da kupim novu bateriju ili moze da bude da je nesto crko?
Telefon neće da puni jer je napon baterije spao ispod nivoa pobude.Ne moraš je nositi u servis ni kupovati novu, uzmi bilo koji jači adapter (npr nešto što daje izlaz od 9-12V), uzmi dve izolovane žice, ogoli krajeve, vidi šta je plus a šta minus na adapteru a šta na bateriji, pecni je nekih desetak sekundi i voila! Problem je rešen, sada će moći da se napuni.Pazi samo da ne pobrkaš polaritet.
Link to comment
Telefon neće da puni jer je napon baterije spao ispod nivoa pobude.Ne moraš je nositi u servis ni kupovati novu, uzmi bilo koji jači adapter (npr nešto što daje izlaz od 9-12V), uzmi dve izolovane žice, ogoli krajeve, vidi šta je plus a šta minus na adapteru a šta na bateriji, pecni je nekih desetak sekundi i voila! Problem je rešen, sada će moći da se napuni.Pazi samo da ne pobrkaš polaritet.
laki, ja mogu da se drljam s mehanikom, da menjam brave, podizem vrata u shtokovima, da gletujem zidove i krecim, da sredjujem vodoinstalacije, ali u struju se ne petljam ni luda. osecam da bi dva arondismana ostala bez struje. :lol:
Link to comment
Stigao kolega sa odmora, kaze da nije ni trazio nista o tome na netu, proradilo mu iz prve, postupak je bio kao u onom linku.
OK hvala, pošto sam na odmoru nisam u toku, ali vidim da me kolega ne zove, a poslednje što mi je rekao je da će da ga kupi, pa se verovatno snašao. :)
Link to comment

 Kako su mene sjebali u mts-u, strasno. Uzeh onaj i5700 uz koji je kao trebalo da ide i 3gb interneta mesecno u prvih 6 meseci, pisalo i na sajtu a rekli mi tako i kad sam uzimao telefon. Naravno, sve mi je uredno naplaceno uz racun iz avgusta (koji jos nisam platio, niti cu ako ne umanje za koliko treba) a rekose i da ide za septembar, iako ja uveliko koristim gprs svaki dan. Ove zenske sto rade nemaju pojma, samo mi dale papir da napisem zalbu.Ne znam da li da im se svima najebem majke ili da im se svima najebem majke.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...