Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Da probam i ovde...Pita me prijatelj, a ja nemam telefon sa Windows Mobile-om, pa ako neko zna...:U pitanju je HTC HD2 telefon, treba ga okačiti preko Remote Desktopa na PC na kome se vrti Windows 7.Kaže da mu je ljubazni prodavac pozajmio telefon na par sati, ali on nije uspeo iako sa kućnog računara opušteno pristupa tom računaru u kancelariji.OS je Windows Mobile 6.5, na kompu Windows 7.Neko probao, neke preporuke?

Link to comment

Kolegi sa posla to radi, znam da je pre nego sto je otisao na odmor uspesno podesio. Probaj sa ovim, ako ne bude radilo, onda ima jos neki detalj, pitacu ga kad se vrati za dva-tri dana na posao.edit: link

Edited by dzoni
Link to comment
Kolegi sa posla to radi, znam da je pre nego sto je otisao na odmor uspesno podesio. Probaj sa ovim, ako ne bude radilo, onda ima jos neki detalj, pitacu ga kad se vrati za dva-tri dana na posao.edit: link
Hvala ti, pogledao sam taj link već pre. Fora je što je prijatelj pozajmio telefon, čačkao i vratio ga, pa me tek onda zvao da me pita. <_<Javiće mi se, verovatno će ga uzeti opet na probu. Ako te ne mrzi, kada ti se kolega vrati pitaj ga je l treba nešto posebno da se čačka, vidim da postoji remote desktop aplikacija na HTC-u, i ja pretpostavljam da bi sve trebalo da proradi normalno, ne znam što se ovaj moj smorio i nije uspeo.
Link to comment

treba mi mala robusna nokia sa neogranicenim imenikom (memorijska kartica). ne treba mi ekran u boji, kamera, i bilo sta drugo sto nije u funkciji razgovora i slanja poruka. proletos sam kupio 6730 classic sa symbianom koja se jako ruzno pokazala u ergonomskom smislu a i svakom drugom (raspala se posle 6 meseci), zelim nesto jednostavnije. any ideas?

Link to comment

kolko para ?ja ne mogu više da se borim sa palmom, pa su mi opcije ili da sačekam još 7,8 meseci i vratim se nokiji (n8, ili c6, zavisi od €), ili duznem sada odma polovni TyTNII.

Link to comment

imam neki samsung sa tach skrinom koji sam kupila u aziji i uvek me je davilo da vukljam njegov punjac sa adapterom za evropske stekere pa sam ga punila preko usb kabla. nisam ga koristila celo leto i sad nece uopste da se upali niti da se puni preko tog istog kabla.da kupim novu bateriju ili moze da bude da je nesto crko?

Link to comment

mnogo komplikovan taj c6jel se pojavio X3-02 u srbiji i koliko para. jel moguce da je stvarno 125E ovakav telefon?http://www.gsmarena.com/nokia_x302_touch_and_type_unveiled_s40_goes_touch-news-1880.php

Edited by gazza1
Link to comment
imam neki samsung sa tach skrinom koji sam kupila u aziji i uvek me je davilo da vukljam njegov punjac sa adapterom za evropske stekere pa sam ga punila preko usb kabla. nisam ga koristila celo leto i sad nece uopste da se upali niti da se puni preko tog istog kabla.da kupim novu bateriju ili moze da bude da je nesto crko?
baterija je problen.a neki serviseri imaju sjajan aparat za reanimaciju baterije i malo je žacnu i ona opet radi. il' tako il' da kupiš novu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...