Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Kako najlakše prebaciti imenik iz Nokije u HTC?Igrao se malo juče sa HTC Desire i čvrsto rešio da to bude moj sledeći telefon. Potpuno ludilo od aparata!Jednog dana...

Link to comment

1. On your Nokia go to Contacts 2. Go on Options > Mark/Unmark > Mark All 3. Go on Options > Copy > To Memory Card 4. Connect your phone to PC 5. Browse to /Other/Contacts/ on your phone’s memory card 6. Copy all the .vcf files to your PC 7. Connect your Desire to PC and mount as USB 8. Copy all the .vcfs to the SDCard (make a directory for neatness if you like) 9. Open the People app on the Desire 10. Press the Menu button and select Import/Export 11. Select the Import from SDCard option 12. Select the Import All vCard files option 13. Ta-da!

Link to comment
Btw, malo sam se i ja ponovio, ovde nema greške ni pitanja:o_Owj3WVVFD1JdYEl.jpgSGH D900, sviđa mi se, ima sve što treba i veoma dobru kameru što je meni izuzetno važno. Mogu da slikam svuda i šta hoću, a ne moram da teglim foto aparat još. cool.gif
odlican telefon
Link to comment
Kako najlakše prebaciti imenik iz Nokije u HTC?Igrao se malo juče sa HTC Desire i čvrsto rešio da to bude moj sledeći telefon. Potpuno ludilo od aparata!Jednog dana...
kakav je android kao OS ? sve se vise razmisljam da ga met'em umesto windowsa na hd2.
Link to comment
kakav je android kao OS ? sve se vise razmisljam da ga met'em umesto windowsa na hd2.
Ono malo što sam se igrao deluje mi da je odličan. Krajnje jednostavan i intuitivan. Sad, ne znam kakav je win mobile u odnosu na njega, ali android rula.
Link to comment
kakav je android kao OS ?
Odličan...Od kad imam telefone, ovo je prvi put da ne čekam sto godina kad kliknem na opciju...A sve je tamo gde bi i trebalo da bude...
Link to comment

Imam neku 064 prepaid karticu, koja cini posao za pozive i poruke kad sam u BG [btw, primetih poslednji put da je poskupelo, tj. kredit mi se nesto brze trosi] - kako mogu da saznam koji "paket" od tri postojeca imam?Videh i sad da je data 60-ak dinara po megabajtu - da li postoji neki "bundle" da se kupi veci protok za fiksni rok, npr 1GB za mesec dana za xxx dinara?

Link to comment

Okreni 777 (valjda), pa vidi sta kaze automat. U medjuvremenu je uveden i porez na mobilne telefone, pa moguce da ti zato deluje skuplje. Ovo za net ne znam, al ocu i ja da priupitam nesto...Treba mi nekakav live score wap/rss, a da mi ne skinu u roamingu 50 din po otvaranju strane ko onaj sugavi mondo. Ja net na telefonu skoro da i ne koristim, metnuo sam Sportal i B92 za vesti (RSS) i sada mi treba jos nesto za pracenje rezultata

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...