Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Ima moj cale taj samsung i prilicno je zadovoljan. najbolje od svega je sot nije kao pre da moras da biras karticu naizmenicno vec obe shljakaju u isto vreme.

Link to comment
Treba da uzmem dual SIM telefon, proklet sam službenom karticom a ne tegle mi se dva telefona.Menjam preko 5 godina staru 6230i, što će reći korisničke navike su mi 1 minimum, ali se brzo navikavam na bolje... :piggy: Preporuke, anyone?
iz istih razloga sam dve godine trosio samsung d880 duos. nije najbolji telefon koji sam ikada imao, ali savrseno funkcionise sa dve kartice. danas imaju nekoliko modela, verujem da su svi dobri. ja bih uzeo ovaj.1.jpg
Link to comment
iz istih razloga sam dve godine trosio samsung d880 duos. nije najbolji telefon koji sam ikada imao, ali savrseno funkcionise sa dve kartice. danas imaju nekoliko modela, verujem da su svi dobri. ja bih uzeo ovaj.1.jpg
ja koristim ovaj i zadovoljan sam kako funkcionisu dve kartice istovremeno. jedina je nebuloza sto kamera nema blic, ali ionako telefon nije uzet u tu svrhu.
Link to comment

Kad si kupio mob?Moj drugar je preko Tehnomobile-a(nisam bas siguran da su oni) uzeo mob na Mts postpejd i posle dva dana ga zezala( prekida pozive ne moze da se javi itd).I on odneo na reklamaciju a lik sto radi tamo mu u poverenju rekao da ne mora da ceka da mu poprave telefon vec da su duzni da mu daju odmah nov mob ukoliko se kvar desio u odredjenom roku.E sad i to koliki je rok ne znam ali mogu da se raspitam ako hoces.

Link to comment

Novi iPhone 4 je sranje. Treba ti poseban "casing"/futrola (?) da bi pospesio recepciju posto je antena ugradjena u okvir/kostur mobilnog kako bi dobili vise slobodnog mesta unutra. U principu ideja nije bila losa na papiru, ali tako je to kad inzinjeri i dizajneri rade posao i sebe uebde da ce korisnik UVEK "tako" drzati mobilni pri razgovoru i nikako drugacije.Usput, i one crtice sto oznacuju jacinu signala previse hajpuju recepciju, tj dodaju koju crticu vise sto ne odrazava stvarno stanje, pa se posle ljudi kao cude zasto bude dropped call iako "ima signala".

Link to comment

Uzmi Legend, od manjih imaš onaj HD mini al on je sa Win mobile sistemom, to je govno. Meni je Android + HTC Sense UI potpuni vr' funkcionalnosti, brzine, jednostavnosti korišćenja pa i estetike u suvremenim mobilnim telefonima. Baš sam pre neki dan na HTC Hero updateovao sistem na 2.1, samo me pit'o "oš?" ja kazah "ću" i telefon sve sam obavio za 15 min. Da ne pominjem rajsku stvar plug&playa pri konekciji sa kompom, nema kurčevih itunes i sličnih govana, samo metneš kabl i prebacuješ kano car što gođ oćeš.Bele pantalone od češljanog lana, opeglane na crtu su big no-no ako ih ne prate kvalitetne cipele na bosu nogu i iščašena torba, a u njoj svakako ima mesta za HTC.

Link to comment

3-4 dana, al isključujem wi-fi i gps kad ih ne rabim. Ne znam za te jeftinije, nisam ih čačkao, al čačkah Legend, nabildovaniji mlađi brat Heroa, odlično.

Link to comment

@FRhost:potpuno pristrasno ću reći da (ako već razmišljaš o jeftinijoj varijanti) uzmeš wildfire. ako je legend - brat heroa onda je bez svake sumnje wf mladji brat desirea. ima sve što vole mladi.

Link to comment
To sa prijemom i nije neki problem, iPhone ionako ne sluzi za telefoniranje.
Pa - osim ako koristis wireless, sto nije uvek moguce ako si u pokretu - prijem ti treba i za 3G da koristis te aplikacije koje konsumiraju mobile broadband. Tako da - jeste mnogo vazno. Mozda i vaznije, jer za poziv ne treba preveliki protok, moze da izdrzi i povremeno smanjivanje napona na odredjenim stanicama, dok za data to i nije bas slucaj.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...