Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Nosim je, i vrlo sam zadovoljan. Procesor je stvarno jako brz. Ali, da li je Tošiba odlučila da se više ne bavi time, pa vidim da spuštaju cene.
Super, tnx. vidim da Toshiba ulazi u dil sa Fujitsuom, valjda im je cilj da se nametnu kao top OEM za DoCoMo...
Link to comment

Baš sam hejtovala prodavce mobilnih telefona na odgovarajućoj temi angry.gif . Stave jednu cenu, na sajt, a u praksi, šibnu 20 EUR više. U jednoj radnji košta 20 000 din., a pogledajte cene na sajtu 165 - 167 EUR. Stoka. Malo telefona je ostalo, pa im se može. Na kraju ću, možda, kupiti u Handy-u na 12 rata, navodno bez kamata, a daju 2 god garancije, a ovi 6 meseci, ako ne propadnu za toliko što im želim od sveg srca.Nego evo modela, pa me zanima vaše mišljenje i neka alternativa, eventualno. Daleko najbitnija mi je (jedino bitna) kamera, a ova je 5 megapiksela, računam da je sve drugo OK, s obzirom na klasu telefona, a koristim ga za priču i SMS.

N1.jpgn2.jpg

Link to comment

Ja imam taj telefon i dosta sam zadovoljan [pogotovo sa kamerom, za point&shoot]. GPS radi ok [kad se instalira GarminXT] i internet je solidan.Jedine dve zamerke su da GPS/net/kamera iscrpe bateriju dosta brzo i da plastika skripi [ali i to zavisi od samog aparata].

Link to comment
Ja imam taj telefon i dosta sam zadovoljan [pogotovo sa kamerom, za point&shoot]. GPS radi ok [kad se instalira GarminXT] i internet je solidan.Jedine dve zamerke su da GPS/net/kamera iscrpe bateriju dosta brzo i da plastika skripi [ali i to zavisi od samog aparata].
Hvala :) , kapiram da je ovo poslednji trenutak da se telefon kupi, jer kao što vidiš u Beogradu ga ima u samo 5 prodavnica, zvala sam još neke, kažu neće ni dolaziti. Vidim da je izašao pre više od dve godine, da li se sećaš kolika mu je tada bila cena, ako si ga tada kupio ?Sad ispada oko 200 - 220 EUR.EDIT :jms, ne moraš da se mučiš, gledala sam komentare ima ih oko 300, a prvi je napisan 26. 03. 2008.Jedan od prvih daje i cenu :"a ovaj model samo 380 evra a jos ga nema svugde za kupiti.u nemackoj se moze naci i za 320 evra ali ceka se 2 nedelje na isporuku". Edited by Krotka
Link to comment
jelda da nije normalno da baterija na novoj novcijatoj nokiji traje 18h?Da reklamiram to?
ili reklamiraj, ili kupi novu bateriju.Od 5, 6 nokia koje sam imao u životu, nijednoj baterija nije trajala ispod 2 dana uz najmaksimalnije silovanje, igrice, WiFi i ostala sranja.
Link to comment
jelda da nije normalno da baterija na novoj novcijatoj nokiji traje 18h?Da reklamiram to?
Ako imaš WiFi, to ubija bateriju, kao i GPRS, sve što sisa neta. Kao i muzika i video, naravno. Al po mom iskustvu, mob surf pre svega.
Link to comment

ma nisam nista posebno. Prvi dan jesam. DObio sam ga sa polupraznom baterijom koja se ispraznila do uvece prvog dana. Juce sam ga napunio i jutros je bio skroz prazan. Opet ga napunio danas 13-15h i sad je vec skoro skroz prazan opet.Ne kapiram, napravili su mob koji je pun nekakvih super opcija, plejera i slicno a kad bih to ukljucio, kontam da bi baterija nestala odmah.Internet i slicno ne znam ni da ukljucim...to je ovaj X3 sto daju u Telenoru uz taj moj paket...

Link to comment

Nokijine baterije (a i sve ostale, da se razumemo) traju sve krace. Ne zato sto su losije, vec kao sto rece GR, sve te dzidze trose nenormalno. Jedan od moilnih koji imam je Nokia E71 i ponekad mi traje jedva jedan (radni) dan. Posle sam iskljucio automatski wi-fi scan i sve ostale pizdarije. Kako stalno visim na internetu preko telefona i sinhronizujem mejlove (kad je dzaba, moze se) i dalje trosim puno baterije, ali manje nakon iskljucenja onih stvari koje ne koristim, a koje same rade u pozadini.Ziveo Blackberry.

Link to comment

MP40 nije nenormlno imas na netu tipove kako da smanjis potrosnju itd recimo da smanjis osvetljenje ekrana da iskljucis 3g ako ti ne treba i jos nekke stvari tako da ces produziti trejenje baterije.

Link to comment

Treba da uzmem dual SIM telefon, proklet sam službenom karticom a ne tegle mi se dva telefona.Menjam preko 5 godina staru 6230i, što će reći korisničke navike su mi 1 minimum, ali se brzo navikavam na bolje... :piggy: Preporuke, anyone?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...