Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Pre nego sto zagooglam, da proverim i ovde zna li neko gde ima dobra ponuda dodatne opreme za HTC telefone u BG, konkretno mi treba punjac za kola. Hvala

Link to comment
Pre nego sto zagooglam, da proverim i ovde zna li neko gde ima dobra ponuda dodatne opreme za HTC telefone u BG, konkretno mi treba punjac za kola. Hvala
Trebalo bi da bude OK svaki punjač za auto sa mini USB-om.
Link to comment
treba mi neki dobar servis u Bulevaru, po mogućstvu u blizini Vuka ili pravnog fakulteta. ima li neko predlog? hitno je :D hvala :)
Imaš baš preko puta Pravnog, samo pređi Bulevar, prođi onaj šugavi dragstor koji je tu od pamtiveka i još malo, u stambenom ulazu, visoki parter. Nisam kod njih popravljala, tako da ne mogu da ti kažem koliko su dobri.
Nasao sam neke Daxcell na netu, valja li to cemu, je l imao ko kontakta sa njima?
Imam ja u siemensu, neki stari model, pa sam jedva našla bateriju, jer siemens više ne proizvodi mobilne. Koristim ga kao drugi telefon, kad 063 da promociju, budući da je samo za razgovor i SMS, nisu loše, drže 2 - 3 dana, a treba uzeti u obzir da tada baš mnogo pričam, da bih ispucala kredit.Imaš ih na Bulevaru preko puta Metropla, isto u ulazu, samo je tip napravio sebi radnjicu u delu ulaza, videćeš izlog, pa ćeš poznati po tome.Edit :Nisam videla da tražiš punjač za kola, pa sam napisala za bateriju, ali neka ostane, baš je gledam ne znam ko proizvodi, ne vidi se. Neki naš privatnik ?Verovatno imaju i punjače, jer prodaju samo opremu za mobilne ( ne i telefone), od futrolica preko baterija i sl. Edited by Krotka
Link to comment
Nasao sam neke Daxcell na netu, valja li to cemu, je l imao ko kontakta sa njima?
Ma, svi su isti. Ionako ih sve prave u PRC-u, samo stavljaju druga imena. Bitno ti je da nadješ što jeftinije.Da je baterija, pa da čovek razmišlja. Ovako......
Link to comment

Uzeo sam Nokiu N96, doduše polovnu. Ne praktikujem kupovinu polovnih stvari, ali sam napravio izuzetak, hteo sam neki dojajni mob da nasledi moj N73 prvenstveno da budem miran na duže staze, a nisam hteo da dam 300, 400 jura za nove i eto ga.Ugalvnom, imam klasičan-da-klasičniji-ne-može-biti problem sa slajderom, klima se. Vidim na YT da ima klip kako lik objašnjava kako se to sređuje za N95, zna li neko kako za N96?

Link to comment
Tresko, dal' još uvek trošiš onu Toshibu, i još važnije, dal' si još uvek zadovoljan?Ovde je dirt cheap, rado bih je pazario.
Link to comment
Tresko, dal' još uvek trošiš onu Toshibu, i još važnije, dal' si još uvek zadovoljan?Ovde je dirt cheap, rado bih je pazario.
Nosim je, i vrlo sam zadovoljan. Procesor je stvarno jako brz. Ali, da li je Tošiba odlučila da se više ne bavi time, pa vidim da spuštaju cene.
Link to comment

Telefoncic mi je i definitivno otisao u kurac, tj. prso mu je famozni flet kabl, ovaj put skroz. Nekih 20-ak meseci je sljakao perfektno i onda zadnja dva uz povremene problemcice, a sad je ekran poceo da tamni, kamera otisla dovraga, pola dugmica ne radi... U pitanju je, naravno, Samsung D880 Duos. Da li ima smisla da dam 15-ak evra za popravku toga, s obzirom da sam cuo da se to opet brzo sjebe? Sad mi istice dvogodisnji ugovor pa je mozda bolje da uzmem neki novi uz neku od tarifa (do sad imao MIX 1000).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...