Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

ja citao neke testove za taj maemo 5 i zakljucak je da ima potencijala ali je jos uvek sirov. nisam pratio da li je nokia izbacivala neke updateove.interesantno je videti kakav ce biti ovaj novi symbian na n8. hardware obecava (al' to je klasika za nokiju, dobar hw i lame os).nekako sam sve vise ubedjen da ce moj sledeci mob biti android. :)

Link to comment

Da postoji negde da se uzme sigurno bih uzeo sebi novi SE990i koji koristim vec nekoliko godina unazad. WiFi,touch screen,slot za karticu i qwerty sve u jednom. Ali posto polako odumire sacekacu da vidim sta ce MTS da ponudi od novih Nokia pa cu da uzmem nesto od njih na ugovor.

Link to comment
Prevarant drug koji prodaje i popravlja mobilne mi nudi N95 ili E66 za nekih 120e. Polovne u odlicnom™ stanju.Misljenja?
E66.
Link to comment
To može svaki mobilni telefon od kad je isti izmišljen. Za Nokiu imaš njihov softver PC Suite da skineš sa sajta, mada kod većine modela i ne treba, prikačiš ga za komp i tretiraš kao fleš memoriju.
Hvala, imam taj program odavno i preko njega prebacujem sa svog telefona, ali ja imam bluetooth pa mi kabl ne treba, a njen nema čak ni mesto za to, zbog toga sam pitao.
Link to comment
Hvala, imam taj program odavno i preko njega prebacujem sa svog telefona, ali ja imam bluetooth pa mi kabl ne treba, a njen nema čak ni mesto za to, zbog toga sam pitao.
Nema mesto za kabl? Lupam, pošto nisam video telefon, ali to mi zvuči prilično neverovatno.
Link to comment
Nema mesto za kabl? Lupam, pošto nisam video telefon, ali to mi zvuči prilično neverovatno.
I meni bilo, ali šta da radimo, ima samo za slušalice i punjač.
Link to comment
I meni bilo, ali šta da radimo, ima samo za slušalice i punjač.
ima i za kabl, sa gornje strane, pored konektora za punjac. mislim da se to zove 'micro usb'.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...