Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

ne, nije to, barem kod mene, možda je do verzije androida. tu imam mogućnost samo da isključim predikciju za QWERTY tastaturu, ali kad hoću da kucam na klasičnoj tastaturi za mob uvek mi prvo ponudi XT9, pa moram da prebacujem na normalno. baš me smara. to je praktično jedina stvar koja mi je do sada zasmetala.

Link to comment

Ako imaš HTC, probaj ovde da nađeš rešenje, meni je svaki put odradilo posao.edit: kad sam već tu, samo da se obilno ispovraćam po Telenoru koji ladno nema net settings za android platforme.

Edited by dig_chohano
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kupio Nokiu 6730 - radi pod Symbianom i nema smajlije. Jel moze info za debila kako doci do istih? Podrazumeva se da sam do sada koristio izuzetno primitivne telefone kod kojih je ovo podrazumevajuca stvar i nije mi palo napamet da moze postojati telefon koji ih nema.

Link to comment
Kupio Nokiu 6730 - radi pod Symbianom i nema smajlije. Jel moze info za debila kako doci do istih? Podrazumeva se da sam do sada koristio izuzetno primitivne telefone kod kojih je ovo podrazumevajuca stvar i nije mi palo napamet da moze postojati telefon koji ih nema.
Nema smajlije u smislu da se : i ) ne prikazuje kao :) u mail klijentu i SMS aplikaciji?
Link to comment
Nema smajlije u smislu da se : i ) ne prikazuje kao :) u mail klijentu i SMS aplikaciji?
tako je! nema uopste opciju da ubacis te ready made smajlije - jbo misa, mislio sam da takav telefon ne postoji na planeti. sve probao, nema! moz da insertujes slike, govna, fajlove, stagod, al smajlija nema.
Link to comment
tako je! nema uopste opciju da ubacis te ready made smajlije - jbo misa, mislio sam da takav telefon ne postoji na planeti. sve probao, nema! moz da insertujes slike, govna, fajlove, stagod, al smajlija nema.
isto i na mojoj 6220c
Link to comment
који је то фон, и где има да се купи (изузев випа), идем ома сутра да пазарим или прекосутра ако сутра не раде :wub:
+1idem sad dograda da pojurim!
Link to comment

@gazza1postoji program za novije symbian telefone koji omogucava smajlije u porukama, ako se dobro secam zove se animated sms. mali je i besplatan i verujem da ces ga lako izguglati

Edited by lood
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...