Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

nisam bas siguran da ces biti odusevljen touch screenom. par kolega na poslu ima 5800, ne pevaju bas od srece zbog kombinacije symbiana i touch screena. zvuk je doduse zaista super.

Link to comment

Otkud znam, 5530 ima manji ekran od 5800, možda je i drugačija tehnologija...Mislim, ja već sada sa priličnom sigurnošću mogu da kažem da ću se grdno pokajati zbog kupovine, čim krene nerviranje zbog tač skrina, osetljivosti... Al ne vredi, ja se jednostavno ložim kao malo dete na te fensi gedžete da moram da ga kupim. Ebatiga, prodaću ga pa kupiti novi...Nikada neću odrasti... :isuse:

Link to comment
Otkud znam, 5530 ima manji ekran od 5800, možda je i drugačija tehnologija...Mislim, ja već sada sa priličnom sigurnošću mogu da kažem da ću se grdno pokajati zbog kupovine, čim krene nerviranje zbog tač skrina, osetljivosti... Al ne vredi, ja se jednostavno ložim kao malo dete na te fensi gedžete da moram da ga kupim. Ebatiga, prodaću ga pa kupiti novi...Nikada neću odrasti... :isuse:
ma ne fali nista touch screenu ako je dobar tinejdzerki koja kuca oko 200 smsova dnevno.veci je problem sa lose osmisljenim GUI jem ali i to je bolje kod 5530,
Link to comment

Dok se mlada obuče...Nema 5530 nigde, osim u Alfa copyju belo/roze kombinacija.Navodno će s stizati crni uskoro, taman me možda prođu bubice...Nego Grumfe, jesi pazario e52 i kakav je? Vidim na netu ga i pljuju i hvale.

Link to comment
  • 2 weeks later...
OGX0T.jpgKupio! Posle dva dana čačkanja sam prilično oduševljen. Touch screen sasvim korektno šljaka, navigacija jednostavna i logična, zvuk savršen... Za sada sve preporuke.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Има неко нешто лепо да напише за овајnokia-5630-xpressmusic.jpgили да баци неки предлог, мој дивни 5310 је изгледа на самрти па тражим замену, битан ми је пре свега квалитет звука (пошто претпостављам да разговор и слање СМС-а углавном сви обављају како треба :D ) и не бих тачскрин ако баш не морам

Edited by Dionysos
Link to comment
Nije taj los, ali za odlican zvuk, + do jaja telefon (iako sam Nokia fan): Sony Ericsson W995! Ja testirao na poslu i odusevljen sam.http://www.sonyerics...s/overview/w995Edit: zaboravih, ima i kameru od 8.1 megapiksela.
Е хвала, али већ пазарио 5630 и срећан, једино ми се не свиђа квалитет слушалица, али ионако нисам планирао да користим фабричке (додуше, ипак се помало надао да ће ме изненадити квалитетом) и недостатак ГПС-а, мада сумњам да би га пуно и користио, али сви кажу "јебига" кад поменем да га нема, па мора да је то лоше... има и неких симпатичних ствари попут неке апликације за покретање N-Gage игрица, мада опет, ни то ми не треба :D Oно што ми се свиђа је Wi-Fi, то се већ да искористити.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja skoro pazarionokia-e71-successor-e72-revealed-1kkk.jpguz mts paket i prezadovoljan sam. A mislio sam da ce mi biti potrebno vishe vremena da se naviknem na qwerty. Wireless funkcionishe perfektno a zvuk je ludilo.

Link to comment

jel ima neko iskustva sa ovim ajfon kopijama iz kinecene su dovoljno primamljive da se proba ali me vise od moguceg kvara posle 2 dana upotrebe brine zracenje i slicnoovo na papiru izgleda fantasticno ukljucujuci i 2 sim kartice ali ko ce ga znati.a mozda ima i kod nas da se kupi?http://cgi.ebay.de/NEU-3-2-Dual-sim-ohne-Vertrag-Touchscreen-Java-handy_W0QQitemZ390148922578QQcmdZViewItemQQptZDE_Handys_ohne_Vertrag_KM?hash=item5ad6b01cd2#ht_8237wt_1167

Link to comment

bivsi kolega je kupio jedan takav, i bio je prezadovoljan onih 6 meseci koliko smo radili zajedno. mislim, ovo nije bog zna kakav savet, ali sada znaš da može da se pogodi da te ne ubije i da radi više od 2 dana :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...