Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Drugar moj troši E51, starijeg i za nijansu ružnijeg brata ove tvoje E52. Odlično sokoćalo. Pazari.I drago mi je da si napokon uključio razum i rešio se za Nokiju :D

Link to comment

Čekaj, još si mlad i zelen, to kad olistaš i postaneš čoek.edit: tresko, mašala! Pridružujem se renneovoj molbi, sa posebnim osvrtom na to koliko smetaju dimenzije (vidim da je značajno veći od iPhonea, koji je realno preveliki). Inače sam procesor obećava da je neko čudovište u pitanju.

Edited by dig_chohano
Link to comment

ja koristim e51. odličan telefon. otišao u telenor po e71 a vratio se sa e51. pošto stalno na put nosim dva telefona, bitno mi je da zauzimaju što manje mesta u džepu. metalni oklop vrši funkciju. lako odskače od kamenje :) bori se sa ostalim podlogama

Link to comment
Čekaj, još si mlad i zelen, to kad olistaš i postaneš čoek.edit: tresko, mašala! Pridružujem se renneovoj molbi, sa posebnim osvrtom na to koliko smetaju dimenzije (vidim da je značajno veći od iPhonea, koji je realno preveliki). Inače sam procesor obećava da je neko čudovište u pitanju.
Telefon stigao, evo prvih utisaka:Ima Windows 6.1 professional, stim da Toshiba, vrlo fer, daje besplatan upgrade na Windows mobile 6.5, što sam uradio.Telefon jeste veći od iPhone-a, ali je tanji i lakši (negde oko 120 gr). Tako da nošenje nije neki problem. U pakovanju je došla i micro SD od 8Gb.Toshiba je napravila neki interface 3D, sa nekim vertikalnim trakama, koje lete okolo, što je lepo, ali značajno usporava telefon. Kad se isključi ta pizdarija, koja nije mnogo potrebna, telefon postaje munjevito brz, naravno zbog procesora od 1GHz.Touch screen je perfektan, sa velikom rezolucijom, reakcija na komande je trenutna.Surfovanje je pravo zadovoljstvo jer je rendering (nakon isključenja interface-a), skoro trenutan, dakle vrlo brz. Gravitacioni senzor reaguje brzo i tačno, i kad okreneš ekran horizontalno, zbog velikog ekrana (10,1 cm), ugodjaj IE je stvarno max.Glatko koristi Outlook, Word, Excell, Powerpoint, Adobe acrobat i ostalo, što sve dolazi serijski.Olovčica za bockanje ne treba, jer sve može lepo prstima da se odradi, iako su stavili i olovčicu u kutiju.Video streaming je bez ikakvih trzavica i prekidanja. Reprodukuje i DiVX XVid, Mp3, .mov i skoro sve audio i video formate, video rendering je takodje bez problema.Jedina mana za sada je loudspeaker, koji je prilično tih, čak i na max. volume, kao i baterija koja je samo 1000 mAh, i ne traje mnogo, naročito ako se igraš, kao ja sada. Trebalo bi da bude barem 1500 mAh, ali pretpostavljam da zbog insistiranja na što manjim dimenzijama i težini, ušla je u opciju ova od 1000.Ima i integrisani GPS, koji odlično radi. U kompletu stiže i neki Toshibin navigacioni software N-Gate, ali mogu se instalirati TomTom, ili bilo šta drugo, i odlično rade. Kao i Google Maps.Za sad toliko.Sve u svemu, prvi utisci su odlični.
Link to comment

Planirao sam nabavku iPoda ili nekog sličnog sokoćala, a onda shvatio da mi je istekao ugovor u mts-u i da bi mogao da se počastim nekim muzičkim telefonom relativno povoljno.U razmatranje ušao ovaj model.OBjrP.jpgNokia 5530 XpressMusicJel ima neko iskustvo sa njim, prevashodno me zanima zvuk i internet?

Link to comment
Planirao sam nabavku iPoda ili nekog sličnog sokoćala, a onda shvatio da mi je istekao ugovor u mts-u i da bi mogao da se počastim nekim muzičkim telefonom relativno povoljno.U razmatranje ušao ovaj model.OBjrP.jpgNokia 5530 XpressMusicJel ima neko iskustvo sa njim, prevashodno me zanima zvuk i internet?
odlican, kupio sam ceri.mozda cak ima i neka bolja resenja nego skuplji 5800 koji ja imam.zvuk razbija naravno uz dobre sluske.
Link to comment
odlican, kupio sam ceri.mozda cak ima i neka bolja resenja nego skuplji 5800 koji ja imam.zvuk razbija naravno uz dobre sluske.
Videh u komentarima na netu da mu zameraju nedostatak 3G i GPS-a, što meni realno ne treba. Kažu da su i fabričke slušalice jako dobre, al videću već.Verovatno uzimam.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...