Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

@red devil i apotekarica:hvala na informaciji, proverila sam je u mts-u i tacna je. verovatno cu uzeti tel. u tehnomobilu. nisma imala pojma da ovlasceni dileri postoje, a kamoli da imaju drugacije telefone, i sve to.. hvala, hvala, jos 100 puta. ;)

Link to comment

Omnia i900 od 16GB je došla kod mene da se igramo dok ne odlučim sutra da li ću je uzeti ili ne. Cena po kojoj mogu da je dobijem je toliko neverovatna da me blam i da vam kažem, mob je malčice korišćen (vlasnik je mator, n'ume koristi TS pa ga daje budzašto) ali inače je u perfektnom stanju.Pokušavam da nađem gde je stashovao fajlove prebačene bluetoothom, verovatno mi taj folder izbi oči ali ja ne umem da ga nađem!Quick, help!

Link to comment
  • 3 weeks later...

imam problem sa prokletom nokiom n96 koju mi je telenor poslao da bih nastavila da im pravim racune iz rominga.prvo, uzasno je spor telefon. treb mu sto godina da udje u imenik itd.drugo, otkako mi je telenor poslao onu sistemsku poruku za aktiviranje gprs-a, stalno mi blinka pisamce na naslovnoj kao da imam neprocitanu poruku. cak i kada sam sve pobrisala to i dalje stoji. jel zna neko sta da radim povodom toga?inace, ne preporucujem ovaj mobach.

Link to comment
imam problem sa prokletom nokiom n96 koju mi je telenor poslao da bih nastavila da im pravim racune iz rominga.prvo, uzasno je spor telefon. treb mu sto godina da udje u imenik itd.drugo, otkako mi je telenor poslao onu sistemsku poruku za aktiviranje gprs-a, stalno mi blinka pisamce na naslovnoj kao da imam neprocitanu poruku. cak i kada sam sve pobrisala to i dalje stoji. jel zna neko sta da radim povodom toga?inace, ne preporucujem ovaj mobach.
Probaj da ga ugasiš, pa upališ. Čak kad ga ugasiš, izvadi bateriju, stavi pa uključi ponovo.
Link to comment
ne vredi, uradila sam to vec milion puta od tada. sto posto je neka krdzovanija pa mi telenor uvalio satro za dz.
apgrejduj firmware. moja 5800 radi znatno bolje posle toga.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jedno pitanje.Budući svoj samsung s5230 koristim za slušanje fm radija, postoji li kakva mogućnost slušanja radija bez da spojim slušalice, neka antenica ili sl.?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...