Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

haha pa pitao bih te koliki ce racun da mi bude, malo zovem, malo vise saljem poruke, a nova stavka ce mi biti internet:)ne stvarno, jel ima niki linak na te tarifne pakete pa da pokusam da se prepoznam u nekom od njih?
ne znam kakav ti je opis posla, ali je wi-fi opsteprisutan u gradu, a mozes ga za sitnu lovu zbudziti i kod kuce..., jedino ako je neohodno da si online 24/7
Link to comment

da ne otvaram novi topik, radi se o fiksnoj telefoniji:na koju foru ubacujete broj fiksnog telefona u adresar (takodje fiksnog) tako da prepozna incoming call id, ali i da moze da se zove directno?ako u dect ubacim 011 ispred broja prepoznaje ga i ispisuje ime, ali ne mogu taj broj da koristim za zvanje. i obrnuto.jedino sto mi pada na pamet je da ubacim jedan registar za identifikaciju a drugi za zvanje, ali je to neodrzivo. objasniti mojoj majci, i jos uspeti da ne zaboravi za par dana kako da zove iz adresara je vec dovoljno veliki poduhvat. da ne govorim o listi propustenih poziva.

Link to comment
ako u dect ubacim 011 ispred broja prepoznaje ga i ispisuje ime, ali ne mogu taj broj da koristim za zvanje. i obrnuto.
Na mom Dect Panasonicu KX-TG8200 uredno prepoznaje brojeve sa fiksne mreže prilikom dolaznih poziva iako su ukucani bez pozivnog, dakle mogu koristiti imenik i za pozivanje bez ikakvih problema. Koji telefon je u pitanju? Edited by Conspirator
Link to comment
jel ima neko da se upeco na ovaj samsung galaxy?nesto shvatam da polako odlazim gde ne treba sa ovim 3110 classic, gore pominjaniminace imao sam 1 samsung u zivotu, onaj sto je nekoc bio najtanji na svetu, i nista nisam mrzeo tako intenzivno u svom zivotu kao tu spravu da sam je posle 3 dana prosledio dalje u humanitarne svrhe i vratio razbijenoj nokiji 3020.koliko kapiram ovo i nije telefon nego nekakva platforma pa zato i pitam, a neko mi u prolazu prijavio da jede ajfona i komparativne nokije za dorucak.jel trosio neko i posto je to ovde kod nas?
Bio sam na Telenorovoj promociji Galaxyja, i intenzivno se družio sa Android platformom na G1 pre toga, i moje skromno mišljenje, koliko god bio fanboy Googleta i otvorenih platformi je da Android još uvek nema šta da traži pored iPhone-a.Jedina prednost Galaxy-ja u odnosu na iPhone 3G je bolja kamera i AMOLED ekran (ovo za ekran na papiru, ja lično nisam raspamećen). Najbolje je da odeš do nekog showrooma i pošteno ga izakaš. iPhone si verovatno već koristio u nekom trenutku, pa uporedi.
Link to comment

keva produzuje ugovor u mts-u i hoce da mi uzme novi fon, a da mazne moj stari (pun bagova samsung x510). i sad, nece da daje, a necu ni ja, vise od 2500 kinti. fora je sto ona nece ni veci paket od bel 100, jer realno ne trosi vise od toga, i u tom slucaju ja sam skontala da nemam neki lud izbor telefona. izbunarila sam ovaj: http://www.mts.telekom.rs/index.php/Samsung_C3050.htmlima li ga iko, i kakav je?ja sam skeptik zato sto je samsung , a ove nokie preko mts-a su, ili skuplje, ili imaju premalo funkcija. znam da mu je losa kamera, i to me zaista ne zanima, zanima me samo da li baguje, da li ima neke iritantne felere, i sl.. eto, ako neko mozda slucajno nesto moze da kaze na tu temu, ja bih bila zahvalna.i, da sta fali tom modelu nokia 3110klasik? i on mi je u opticaju, ali je mnogo ruzan.

Link to comment
Koji telefon je u pitanju?
siemens al14h kupljen u beogradu u januaru, a drugi (zakacen na istu bazu) je siemens od pre 5 godina (obrisao se natpis sa modelom :blush:).probao sam to vec, na ovom novom, probacu sada i na starom. u principu, oba su bazicni modeli, ne postoje nikakva "dodatna" podesavanja u menijima.
Link to comment
Bio sam na Telenorovoj promociji Galaxyja, i intenzivno se družio sa Android platformom na G1 pre toga, i moje skromno mišljenje, koliko god bio fanboy Googleta i otvorenih platformi je da Android još uvek nema šta da traži pored iPhone-a.Jedina prednost Galaxy-ja u odnosu na iPhone 3G je bolja kamera i AMOLED ekran (ovo za ekran na papiru, ja lično nisam raspamećen). Najbolje je da odeš do nekog showrooma i pošteno ga izakaš. iPhone si verovatno već koristio u nekom trenutku, pa uporedi.
Ima ljudi koji nikada ne bi koristili iPhone. Evo ja prvi recimo.
Link to comment
keva produzuje ugovor u mts-u i hoce da mi uzme novi fon, a da mazne moj stari (pun bagova samsung x510). i sad, nece da daje, a necu ni ja, vise od 2500 kinti. fora je sto ona nece ni veci paket od bel 100, jer realno ne trosi vise od toga, i u tom slucaju ja sam skontala da nemam neki lud izbor telefona. izbunarila sam ovaj: http://www.mts.telekom.rs/index.php/Samsung_C3050.htmlima li ga iko, i kakav je?ja sam skeptik zato sto je samsung , a ove nokie preko mts-a su, ili skuplje, ili imaju premalo funkcija. znam da mu je losa kamera, i to me zaista ne zanima, zanima me samo da li baguje, da li ima neke iritantne felere, i sl.. eto, ako neko mozda slucajno nesto moze da kaze na tu temu, ja bih bila zahvalna.i, da sta fali tom modelu nokia 3110klasik? i on mi je u opticaju, ali je mnogo ruzan.
Ne znam kakav je telefon ali pogledaj i kod mts dilera npr. Handy,Telefonika cini mi se da imaju bolje ponude od Mts-a http://www.telefonika.rs/index.php?page=sh...t&Itemid=71 ali u svakom slucaju nek promeni tarifu mix 500 je i jeftiniji i bolji od bel 100.
Link to comment

hm, nije mi bas jasno na koji nacin to funkcionise.dakle, moja mama je postpaid u mts-u, ja sam prepaid.znaci, istekao joj je ugovor i sada treba da ga produzi. sa tim produzenjem ona dobija mogucnost da uzme neki od telefona iz mts ponude. ode u mts produzi ugovor i kupi telefon. da li isto to moze da uradi u telefoniki? ode, i kupi telefon po cenama koje idu uz mts pakete, kao da se nalazi u filijali mts-a? ili je stvar u tome da ode u telefoniku, kupi telefon, ali i nov postpaid broj? mislim, ja necu da postajem nova korisnica na postpaidu, zato i hocu da iskoristim njeno porduzenje ugovora, da bih se otkacila ovog telefona koji imam.

Link to comment
siemens al14h kupljen u beogradu u januaru, a drugi (zakacen na istu bazu) je siemens od pre 5 godina (obrisao se natpis sa modelom :blush:).probao sam to vec, na ovom novom, probacu sada i na starom. u principu, oba su bazicni modeli, ne postoje nikakva "dodatna" podesavanja u menijima.
rekoh ti ja onomad da mozes da pitas upravu vodovoda za to. pitao sam ja telekom (9813) i rekli su da je to na nekim centralama pravilno podeseno a na nekim ne.
Link to comment
rekoh ti ja onomad da mozes da pitas upravu vodovoda za to. pitao sam ja telekom (9813) i rekli su da je to na nekim centralama pravilno podeseno a na nekim ne.
izvini sto sam uopste i pomislio da neko, mozda, zna nesto vise od tebe. :Hail: :P
Link to comment
Ima ljudi koji nikada ne bi koristili iPhone. Evo ja prvi recimo.
Zašto? Ako je princip u pitanju, potpuno te razumem. Ali u srpskim uslovima, upotreba iPhonea se malo razlikuje od masterplana koji su Jobs i AT&T koalicija zamislili ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...