Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

jel ima neko da se upeco na ovaj samsung galaxy?nesto shvatam da polako odlazim gde ne treba sa ovim 3110 classic, gore pominjaniminace imao sam 1 samsung u zivotu, onaj sto je nekoc bio najtanji na svetu, i nista nisam mrzeo tako intenzivno u svom zivotu kao tu spravu da sam je posle 3 dana prosledio dalje u humanitarne svrhe i vratio razbijenoj nokiji 3020.koliko kapiram ovo i nije telefon nego nekakva platforma pa zato i pitam, a neko mi u prolazu prijavio da jede ajfona i komparativne nokije za dorucak.jel trosio neko i posto je to ovde kod nas?

Link to comment
jel ima neko da se upeco na ovaj samsung galaxy?nesto shvatam da polako odlazim gde ne treba sa ovim 3110 classic, gore pominjaniminace imao sam 1 samsung u zivotu, onaj sto je nekoc bio najtanji na svetu, i nista nisam mrzeo tako intenzivno u svom zivotu kao tu spravu da sam je posle 3 dana prosledio dalje u humanitarne svrhe i vratio razbijenoj nokiji 3020.koliko kapiram ovo i nije telefon nego nekakva platforma pa zato i pitam, a neko mi u prolazu prijavio da jede ajfona i komparativne nokije za dorucak.jel trosio neko i posto je to ovde kod nas?
Ja ga nosim i u mobilnom sam raju od kad sam ga uzela. Ne znam za ajfon, ali Galaksi cuva malu decu. Vrlo brzo i lako sam se navikla na touch screen, a onda kao malo dete pocela da se odusevljavam aplikacijama (ima ih bezbroj). Internet - kao da sam na kompu. Preglednost, snalazenje, ergonomija... sve "u fulu". Jedino je baterija kilava, ali moze biti da je zbog toga sto nosim divajs sa beta testa. E sad, znam da uz tarifne pakete nije mnogo skup, ali ne bih znala kolika je cena na slobodnom trzistu. Pitaj sta te zanima, ne znam ni odakle da pocnem s hvalospevima.
Link to comment

haha pa pitao bih te koliki ce racun da mi bude, malo zovem, malo vise saljem poruke, a nova stavka ce mi biti internet:)ne stvarno, jel ima niki linak na te tarifne pakete pa da pokusam da se prepoznam u nekom od njih?

Link to comment

da vas samo podsetim da se od skoro uz pdv naplaćuje i neki porez na upotrebu mobilnog telefona od 10%... ja se razmišljam da batalim tu naviku i raskinem ugovor.

Link to comment

@gazza - Galaxy mozes da kupis uz Prenesi pakete, i dobijas pored besplatnih minuta i SMS-ova jos 5GB internet saobracaja. Prvih sest meseci. A porez na upotrebu mobilnih telefona vazi i za pripejd i postpejd, tako da je sve jedno ugovor ili bez (makar sa aspekta ugradjenog poreza)

Link to comment

trebam savjet oko izbora mobitela. tražim aparat koji podržava aplikacije poput specijaliziranih rječnika (konkretno MedAbbrev- medical acronyms and abbreviations); različitih priručnika koji se lako pretražuju i sl. znam da je to moguće s iPhone-om, zanima me postoje li i drugi, eventualno bolji (manje kvarljivi) aparati s kojima se to može? dankešen

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...