Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Uzela Samsung i7500 Galaxy (iliti Google Android) i mogu da izvestim cenjenu forumsku javnost da mi se, za razliku od drugih touch screenova, ovaj odmah "zapatio". Ima 1001 cvrco-bocu za istraziti, trenutno se jos bakcem aktivacijom preinstaliranih softvera. Izgleda super, cak mislim mnogo bolje od ajfona. samsung-i7500-2.jpg(moj, ok, nije bas moj, ali ce biti tu izvesno vreme, je crn)

Link to comment
Uzela Samsung i7500 Galaxy (iliti Google Android) i mogu da izvestim cenjenu forumsku javnost da mi se, za razliku od drugih touch screenova, ovaj odmah "zapatio". Ima 1001 cvrco-bocu za istraziti, trenutno se jos bakcem aktivacijom preinstaliranih softvera. Izgleda super, cak mislim mnogo bolje od ajfona. samsung-i7500-2.jpg(moj, ok, nije bas moj, ali ce biti tu izvesno vreme, je crn)
ne bih da sitnicarim, ali Google Android je operativni sistem, ne mobilni telefon.
Link to comment
Interesuje me najvise kako se pokazala ona mala tastatura i Wi-Fi ?
U mom ofisu imamo nekoliko 8100 i 8130 - wifi radi ok [mada trosi bateriju dosta], ali se svi [muski] zale na tastaturu da nije za neko duze kucanje.
Link to comment
ne bih da sitnicarim, ali Google Android je operativni sistem, ne mobilni telefon.
Sta cu kad mu se zapatilo to ime :D Makar ga u telekomunikacijama tako zovu, bez obzira na model i proizvodjaca. Kako-god-ga-ko-zvao, doticni Samsung Galaxy je cista zaraza i ja prosto ne znam kako cu da ga vratim kad se izigram :( Mislila sam da ce mi tesko pati touch screen, a ono, lakse se navikava nego na qwerty tastaturu. A sto ima dooobrih f-ja... Meni se za sada najvise svidja "dream" ("kutija za spavanje" kreira zvucne efekte mora, kise... sinoc sam je pustala celu noc) ali to je jos i najobicnija zezalica spram ozbiljnih performansi, vezanih najvise za mejl i pretrazivanje interneta. Poslednjih nekoliko meseci sam probala mnoge telefone, medjutim, na ovom se ubedljivo najlakse i naj-juzer-frendlije pretrazuje net. Malo je siromasan preinstaliranim temama, ali posto je u pitanju mobile internet device, nije ih tesko skinuti. Jedina zamerka (za sada) je trajanje baterije (nije se uopste pokazala), medjutim, posto imam telefon s beta-testa, moguce je da je to unapredjeno. Naravno, 3/4 stvarni nisam ni "provalila", ali ovo sto jesam cini Galaxy najprivlacnijim telefonom koji sam imala prilike da nosim. Sad cu u septemrbu da probam novi BlackBerry Gemini, pa da se vratim staroj dobroj e71.
Link to comment
A kolike cene nude?Sad nešto razmišljam, u komparaciji Iphone i 5800, šta ide u prilog jednom a šta drugom?
Sudetji po rivjuu na mobilnomsvetu bolji je 5800, ako nishta drugo dosta jeftiniji. Ovi ih prodaju za oko 250E sa garancijom od 2 godine (uostalom ukucaj na halooglasima 5800). Telefon ima sve shto bih ja hteo ali nemam kesha sada. Samo, moje pitanje se odnosilo na to kako ti mozhesh iskoristiti tu garanciju obzirom da ne poslujesh sa radnjom nego sa chovekom. Mislim chovek mozhe vrlo lako da se ,,zaturi". :unsure:edit:josh ima i Djipies (djipiares:D)! Edited by Aule@
Link to comment
U mom ofisu imamo nekoliko 8100 i 8130 - wifi radi ok [mada trosi bateriju dosta], ali se svi [muski] zale na tastaturu da nije za neko duze kucanje.
Hvala ti. Bas trazim tu velicinu, a tastatura me odvlaci. Volio bih da je obicna, po tri slova po tipki. Moram jos da odem malo do prodavnice da vidim kako to ide.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kako može da se proveri struktura računa kod Telenora za aktuelni mesec? Sestra je u CG i već nakon par dana je dobila obaveštenje o popriličnoj cifri. Kako ja odavde mogu da proverim na šta je najviše para otišlo?

Link to comment
Kako može da se proveri struktura računa kod Telenora za aktuelni mesec? Sestra je u CG i već nakon par dana je dobila obaveštenje o popriličnoj cifri. Kako ja odavde mogu da proverim na šta je najviše para otišlo?
Ja sam pre par godina nabio preko 5k dinara koristeći internet u roamingu, tako da ako koristi internet reci joj da to ne radi :) Na http://www.telenor.rs imaš Portal "Moj Telenor" na koji se moraš registrovati i tu možeš izvršiti pregled korišćenja telefona, ali ne za trenutni mesec. Takođe možeš i kod njih zatražiti da ti odštampaju listing
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...