Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

moguce. htedoh reci da sam zadovoljan kako tac reaguje. kapiram da sve zavisi od toga sta neko ocekuje, kako, koliko cesto i zasta ga koristi. recimo ja kameru koristim vrlo, vrlo retko i imam vrlo skromna ocekivanja od kamere na mobilnom. imajuci to u vidu, nalazim da je dobrog kvaliteta. jasno mi je da su ljudi koji koriste svaki dan i ocekuju da radi poluprofeseonalne fotografije, razocarani i smatraju da je losa.

Link to comment

pa prednost ts-a bi bas trebala da bude u multimediji, pre svega zbog prikaza preko sada dosta vece povrsine. u aziji sada kontaju vec da u ts-ove ubace i gledanje tv-a, koje bi sa tim ekrancicem i bile jos nekako moguce.ovo sto sam rekao za zamenu sam pre svega mislio na to da li je moblini sada u stanju da zameni fotoaparat ili komp, kao sto je rekao max. meni se cini da smo jos nekoliko godina daleko od toga

Link to comment
@ maxda li je moguce da je zamena svih tih aparata moblinim ide bez problema? ja sam kontao da ce tako nesto ici tek sa sledecom generacijom, znam da sam se se pre tacno godinu dana zezao sa nokijinom carl zeiss optikom, jer su imali poprilicno lose fotke
Pazi, ja bih najradije da mogu na odmor da ponesem moj kucni racunar (laptop mi je slab za igrice :D ), muzichki stub, flat screen...ali me uvek oderu ovi na aerodromu za extra kilazhu. Shalu na stranu, ni u ludilu nisam tvrdio da mobilni radi sve navedene poslove maximalno kvalitetno ( u poredjenju sa specijalizovanim uredjajima) pa npr. svi oni koji bi da se bave profesionalno fotografijom, neka zanemare moje hvale na racun LG-a i neka se drzhe Nikona ili Smene8 (za experimentalnu fotografiju). Ili da postavim stvari ovako, sendvich na pauzi ne jedemo zato shto je najukusnija klopa na svetu vec zato shto se chorbast pasulj jede samo kod kuce ili u kafani (iz praktichnih, jelte, razloga). E ts ti u ovoj kulinarskoj hiperboli dodje kao gotovo kuvano jelo. Ili kao sendvich??! Do mojega...ote mi se hiperbola :(
Link to comment

savet pls.dolaze mi rođosi iz amerike, pa 'oće da me obraduju nekim gedžetom (znaju mi slabost) i ponudili iphone, kakav god mi se svidža. a ja lepo niti znam šta da odgovorim, niti da li da prihvatim iphone, još manje koji model.usput malo prošvrljam po netu, nađem neki domaći iphone sajt, i tu se zaprepastim nad brojnim zayebancijama koje ti slede uz taj izvikani brand. te možeš sa contractom/bez njega, pa nude otključavanje (uspešno!?), pa onda dok provališ neke applove prohteve, neka prilagođavanja našim lokalnim qrcima i palcima, jbga oladih se. dajte brzo nešto, ostaću bez poklona ;)

Link to comment

I ja sam došao na ideju nabavke 3GS-a, pošto koleginica pali preko bare na jesen. Međutim i mene su neki lokalni "stručnjaci" isprepadali kako ima da se ubijem dok ga lokalizujem na našu mrežu, a i onda navodno neće da mi radi masa stvari na telefonu. Ima li istine u rečima "stručnjaka"? Mislim, tamo je aparat 200$, a ovde od 1000 - 1100e! I koliko košta ta lokalizacija?

Link to comment
Mislim, tamo je aparat 200$, a ovde od 1000 - 1100e!
Ali zar mu nije to cena sa dvogodisnjim ugovorom?Ovde je prepaid £440 za 16GB i £540 za 32GB [nov, u Apple radnji]
Link to comment
Naviknes se dosta brzo. I ja sam mislio isto ali sam se vec posle par meseci privikao i vise mi nije problem da odapnem i duzi mejl. Jedino sa postovima imam problem jer nisu dovoljno pregledni.Eraser, kupio si dobar telefon. Toliko sam se navikao na njega da ce blackberry morati bas ekstra da se ispruzi necim novim da bi me naterao da ga promenim.
Šta znam... Imao oba na testu i odlučio se za bold, nekako mi više leži mada, sve je stvar navike, kao što kažeš.Inače i ja sam tako kao ti sada bio oduševljen sa modelom 8820 da sam se mislio kako sam miran bar dve godine.Ali... ;)
Link to comment
Naviknes se dosta brzo. I ja sam mislio isto ali sam se vec posle par meseci privikao i vise mi nije problem da odapnem i duzi mejl. Jedino sa postovima imam problem jer nisu dovoljno pregledni.Eraser, kupio si dobar telefon. Toliko sam se navikao na njega da ce blackberry morati bas ekstra da se ispruzi necim novim da bi me naterao da ga promenim.
Šta znam... Imao oba na testu i odlučio se za bold, nekako mi više leži mada, sve je stvar navike, kao što kažeš.Inače i ja sam tako kao ti sada bio oduševljen sa modelom 8820 da sam se mislio kako sam miran bar dve godine.Ali... ;)
Link to comment
nek ti kupe iPhone 3GS.
naravno, baš taj. lepo zvuči, još lepše izgleda, a i cena mu tamo zgodna, ali zayebato za stavljenja u funkciju. koj će mi moj ako mu pola opcija ne šljaka.jbga, ko da smo na drugoj planeti.
Link to comment

Uzela da "testiram" Nokiju 6700 i bas sladak, pomalo zenski telefon. Naslednik 6500 Classic.nokia-6700-classic-01.jpgSledece nedelje uzimam Samsung Android, pa cu da izvestim je li cemu. Kad sam ga pre neki dan rekreativno drndala ucinio mi se bas gotivnim, medjutim, ima neke f-je koje su vrlo iritantne (tipa, kad stigne poruka, moze da se ispise po celom ekranu, tako da svi u okolini lepo procitaju :ph34r: ). Rece mi neko da je na aj-fonu isto tako, prosto ne mogu da verujem :unsure: U svakom slucaju, bas da vidim i to cudo. U medjuvremenu, da pohvalim ovog malisu:Samsung_B2100_Xplorer-thumb-450x432.jpg(Samsung B2100 Xplorer)Nosila ga na more da ne upropastim e71, i stvarno je izdrzljiv - upadao u vodu, pipala ga masnim rukama, ispao u pesak... I nije mu nista.

Link to comment

Nashao na halooglasima brdo telefona koji su novi i to sa garancijom od 2 godine. Tipa ukucao sam 5800 i dobijem brdo takvih oglasa. Na koju foru? To nije prodavnica mobilnih nego neki likovi. Kako oni mogu da daju garanciju? Imate li iskustva sa takvom kupovinom?

Link to comment
Nashao na halooglasima brdo telefona koji su novi i to sa garancijom od 2 godine. Tipa ukucao sam 5800 i dobijem brdo takvih oglasa. Na koju foru? To nije prodavnica mobilnih nego neki likovi. Kako oni mogu da daju garanciju? Imate li iskustva sa takvom kupovinom?
A kolike cene nude?Sad nešto razmišljam, u komparaciji Iphone i 5800, šta ide u prilog jednom a šta drugom?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...