Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Vidim da ste pomenuli Nokia-u 5800 ExpressMusic, pa me interesuje da li je neko poseduje, imao iskustva sa istom? Veoma sam blizu odluke da nju uzmem preko Telenora, dosta dobrih stvari sam procitao za taj telefon, pa me interesuje utisak nekog ko ga je imao ili ga i dalje ima. Hvala unapred :)

Link to comment

Ja sam hteo da je uzmem, ali sam se iz Telenora vratio sa E71. Nikako mi se nije dopao touch screen, jer je glupavo urađen, za neke stvari ti treba 2 klika, za neke 1, treba mu vremena da ukopča šta si zaista pritisnuo, a i u ruci mi je delovala kao nešto iz Kinder jajeta, onako sklepano i plastično. Razočaran, uzeo da čačkam E71 i oduševio se, trebalo mi cca 2 minuta da se odlučim da ga uzmem.

Link to comment

ja otišao po 371 i vratio se sa 5800. simbian tač verzija je sjajna."sklepano i plastično" je stajalo u bujici vode (koja je tekla preko njega) 15 minuta i nema posledica.

Link to comment

Uzeo Blackbarry Curve. Najbolja stvar koju sam mogao da uradim. Bold je glomazan, a o ostalim opcijama ne treba ni razmišljati mnogo osim ako ste navučeni na Symbian. Onda je E71 optimalna opcija.

Edited by Eraserhead
Link to comment
Uzeo Blackbarry Curve. Najbolja stvar koju sam mogao da uradim. Bold je glomazan, a o ostalim opcijama ne treba ni razmišljati mnogo osim ako ste navučeni na Symbian. Onda je E71 optimalna opcija.
Relativno.Curve ima manju tastaturu pa mi nije baš za štrikanje emailova...
Link to comment
zna li se kad ce e55 da se pojavi kod nas na trzistu?
na mobilnisvet.com neko u komenatrima napisa da bi trebalo na jesen. ako mi se ikad raspadne 6310i, tim cu da ga menjam. (ok, mozda e71 dolazi u obzir)
Link to comment

Pa pošto ima wifi i windows mobile (a trenutno me jedino to zanima ako ću već da nabavljam nov mob) zanima me još samo kako mu se vlada procesor, da li ima običaj da se ''zaglupi'', restartuje i sl. To sam mislila da tražim drugaru da mi donese iz USA, tamo je za više od 200e jeftiniji nego kod nas :wacko:

Link to comment

ove moje kolege se nisu žalile na takve stvari, štaviše bili su prilično oduševljeni (doduše pričali su uglavnom svi da će uzeti i za sebe jedan, ali koliko vidim još niko nije kupio :lol: )... možeš još i na mobilnisvet.com ili gsmarena pogledati utiske korisnika, ali nećeš se pokajati ako ga uzmeš ;)

Link to comment

ovi što su radili s Omniom, sad rade sa Louvrom, koji je (nabudženi) naslednik Omnie, tako da kolege sad drooluju na njega, doduše ne znam koliko košta, ali ako oćeš u korak s tehnologijom...

Edited by Dionysos
Link to comment

jel ima jos neko na forumu ko preferira touch screenove? po meni je to uzasno neprakticna stvar

Edited by Hustler
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...