Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Kanda na tom sajtu cene nisu bas tacne... Ovaj moj (Samsung D880 Duos) je kod njih kao 260 i jace evra a pre mesec-dva sam ga video negde za 180, sto ce reci da je sad jos jeftiniji.

Link to comment
Jel mozete da mi predlozite neki dobar elegantni slajder telefon? Meni je pao za oko SE S500 , cena mu je oko 150 evra sto mi bas odgovara. Ako imate drugih predloga bio bih zahvalan. Pozdrav
dodaj 20 evra i pazari ovaj. em slajder, em smartphone. za tu cenu odlican. Edited by boshoku
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Nokia 5800. probao neko?moze se nabavi za $230 otkljucana pa me zanimaju iskustva.vidim da se ljudi zale na baterije koje nisu duga vijeka i trzalicu.za te pare mislim da nema nista bolje od prstasa.

Edited by 3opge
Link to comment
Nokia 5800. probao neko?moze se nabavi za $230 otkljucana pa me zanimaju iskustva.vidim da se ljudi zale na baterije koje nisu duga vijeka i trzalicu.za te pare mislim da nema nista bolje od prstasa.
baterija traje dugo s obzirom na veličinu ekrana (3dana). oće malo više Garmin da potroši, ali pošto ne radi svo vreme (a mnogo znači) - ima opravdanje.šta je trzalica?
Link to comment
  • 2 weeks later...
Nokia 5800. probao neko?moze se nabavi za $230 otkljucana pa me zanimaju iskustva.vidim da se ljudi zale na baterije koje nisu duga vijeka i trzalicu.za te pare mislim da nema nista bolje od prstasa.
Brate gde ti zhivish (ali ozbiljno jer ovo kod nas koshta oko 300 jevreja (ili bar tako kazhe mobsvet))? Jel to mozhe preko neta ili mora fizichki da se kupi?Chini mi se da su telefoni kod nas bezobrazno skupi
Link to comment

Jbg, i nisu telefoni kod nas toliko skupi (ne mislim na kupovinu locked telefona preko mreže, tu su i dalje jezivo bijedne i zelenaške ponude u odnosu na dobar deo Evrope). Unlocked telefoni su u Evropi sigurno za nekih 10% skuplji, Australija dere ubija, jedino US ima niže cene, al tamo je generalno sve od tehnike jeftinije.

Link to comment

$230 je bila cena na dell.com sa rebateom i to samo nekoliko dana, moguce je da je cak bila i greska ali na zalost nisam iskoristio priliku.sada je $250 takodje sa rebateom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...