Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Da li u tom njegovom muzickom plejeru postoji opcija u meniju da refresh-ujes listu muzike koju sadrzi?
Jesi probao da "updejtujes mjuzik"?
Не вреди, браћо у Христу. И даље држи Исуса гуштера, Банду четворице, Кожно двориште и остало што ми је временом досадило као саундскејп за крстарење велосипедом. Ако за викенд не прокљувим шта је проблем, разбићу га о патос и купити нови. Телефон, не бицикл. Edited by Hella
Link to comment

Ako ti vec toliko smeta Master Reset je jedino resenje.Moj SE je jednom tako poludeo zbog alarma koji sam stavio da zvoni u 18h i umesto da se pali samo jednom palio se svaki dan u isto vreme 10ak puta zaredom.

Link to comment
My Music>More>Settings>Preferences>Complete Music Update
Таман сам хтео да дођем и похвалим сам себе како сам бистар јер сам провалио исти начин да решим проблем. Свеједно, захваљујем се свима на труду и хитам да испуним обећање. Едит:Хатори, Џеј Ем Ес Ју Кеј, Би Џи Хоусте и Павле - можете скриншотовати профиле. Edited by Hella
Link to comment

ako ovde ima korisnika Garmin XT za Symbian telefone, 1 pitanje: da li je uopšte moguće da se ubaci trek u Garmin, pa da na mobilu pratim trek koji je neko pre mene prešao?

Link to comment

Uvrnuti ima moj matori taj kineski telefon (bash zbog toga shto ima 2 kartice) i zadovoljan je. Nema onaj fensi sa teveom ali mu ni ne treba. Mislim da je za te pare najbolje to kupiti (umesto 2 telefona).edit: mislim da je garancija godinu dana tako da ako se desi neko sranje mozhesh da zamenish, ionako telefoni ne traju duzhe (bar meni:))

Edited by Aule@
Link to comment
ako ovde ima korisnika Garmin XT za Symbian telefone, 1 pitanje: da li je uopšte moguće da se ubaci trek u Garmin, pa da na mobilu pratim trek koji je neko pre mene prešao?
korisnika ima, ali odgovor na pitanje nemam :D
Link to comment

hvala na odgovoru, iako ga nema.ajde sada jedno ultra nerd pitanje:da li se baterija mobila više troši ako je upaljen bluetooth (mobil povezan sa eksternim GPS modulom) ili ako je upaljen interni GPS mobila? onako, teorecki

Link to comment

imam neki sony ericsson, pojma nemam koji model, sa 2 broja (biznis i prajvat) na 1 kartici.nema poklopac baterije, ostao da cami na aerodromu u dzedi, kad mi se telefon prilikom vadjenja iz dzepa raspao na sastavne elemente.poklopac nismo nasli, a nisam ni insistirao, jer sljaka i bez njega.apsolutno nemam potrebu da imam neki drugi, noviji ili multifunkcionalniji mob.

Link to comment
ajde sada jedno ultra nerd pitanje:da li se baterija mobila više troši ako je upaljen bluetooth (mobil povezan sa eksternim GPS modulom) ili ako je upaljen interni GPS mobila? onako, teorecki
Naravno.Ali u kojoj meri, ne znam, nisam merio :)
Link to comment
  • 4 weeks later...

Jel mozete da mi predlozite neki dobar elegantni slajder telefon? Meni je pao za oko SE S500 , cena mu je oko 150 evra sto mi bas odgovara. Ako imate drugih predloga bio bih zahvalan. Pozdrav

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...