Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

e71 pola telenora nosi... i to šatro srednji menadžmentelem, lično jurim tel sa dve kartice (nažalost imam 3 broja, jedan samo zbog boravka u inostranstvu), i ništa mi pametnije ne pada na pamet do šabanluka tipahttp://www.2simbg.com/T718.phpna tel inače koristim samo kalendar, sms i budilnik -_- eventualno bluetooth-nem nešto. ali dosta pričam, i muka mi da nosim pun džep telefona. nije mi se svideo onaj samsung sa 2 kartice, raz*ebao sam mu slide za 3 dana, posle bio crven kad sam ga vraćao nazad: "e vidi, nešto mi nije ovaj telefon...."

Link to comment
?nije mi se svideo onaj samsung sa 2 kartice, raz*ebao sam mu slide za 3 dana, posle bio crven kad sam ga vraćao nazad: "e vidi, nešto mi nije ovaj telefon...."
Kojim trikovima? Ja ga maltretiram vec pola godine a i dalje je kao nov :unsure:
Link to comment

Kada smo već kod Samsunga D880, pre desetak stranica napisao sam da sam imao problem sa trajanjem baterije - sa standardnih 3-4 dana, baterija je počela da se prazni na dvadesetak sati. Nije bila u pitanju baterija (Grunfe, hvala ti!), pa sam dao fon u servis, da bi mi ga vratili kao ispravnog.Isprobam fon, on zaista radi kao i ranije. Sve do trenutka kada mu nisam vratio i memorijsku karticu. (2GB). Dame i gospodo, evo vam za nauk, memorijska (koja inače ne daje apsolutno nikakve simptome da je neispravna u bilo kom smislu, i koja je pre toga provela 4 meseca u telefonu ne praveći nikakve probleme) kartica može, kao u ovom slučaju, izazvati abnormalnu potrošnju struje i iscrpsti bateriju dok si rekao seks. Pardon, keks.P.S. Nova kartica istog kapaciteta i istog proizvođača (Kingston) naravno radi bez problema. (I potrošnje). <_<

Link to comment

i dalje niko ne spomenu kineza, koristi li ga iko i ima li iskutsva. lično sam imao telenorov test model i sa tv-om i slide, i nisam imao zamerke, osim da nije nokia na koju sam navikao <_<

Link to comment
i dalje niko ne spomenu kineza, koristi li ga iko i ima li iskutsva. lično sam imao telenorov test model i sa tv-om i slide, i nisam imao zamerke, osim da nije nokia na koju sam navikao <_<
Ima moja sestra nekog Kineza iste marke i zadovoljna je. TV radi dobro sve je OK isl. Ja sam licno gledao nekoliko njih i ono sto sam primetio da su im kamere lose. Cak i ako pise 5 MP zaboravi to. Moj SE sa 3.2 MP sa CyberShot-om pravi slike koje su vrhunac foto umetnosti u poredjenju sa svim tim Kinezima. E sada ako ti to nije bitno onda ne bih mogao da iznesem neke druge zamerke...
Link to comment
imam dilemu samsung innov8 ili nokia n96... koji da odaberem? ne razumem se najbolje, ali nesto cujem da je samsung bolji od nokie
Innov8 je, kad citas karakteristike super duper telefon, ali, imala sam priliku da ga vidim u eksploataciji i prosto mi ne izgleda toliko mocno kao neka nokija slicnih performansi. Nekako je kuciste "skarabudzeno" za razliku od "upicanjene" nokije. Sto ne probas sa nekom nokijom e serije, npr e66? Osim ako ti bas srce nije poskocilo za kamerom od 8Mpix:-)
Link to comment
  • 5 weeks later...

Има ли неко искуства са Сони Ериксоновим "W950I"? Уштекао сам га УСБ-ом у комп, превукао неке албуме, а неке обрисао, што није требало учини софтверски, него хардверски. Сад имам проблем пошто мудра справа још у себи држи имена обрисаних извођача и албума које: 1. не видим у припадајућем фолдеру када телефон прикључим на комп па не могу да их обришем тако2. не могу да обришем телефонским пуцадима кад га одштекам с компа јербо су фолдери празни па телефон каже да ништа није обрисао јер није имао шта да обришеКо ми реши проблем, придружиће се Грунфу у Холу славних и причати унуцима како сам му једнога дана даровао посету профилу.

Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...