Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

pazario danas, stize sutra ili prekosutra :)
uh, cuo sam bas losih stvari za taj :(
Olakšajte mi izbor: Blackberry Curve 8310 vs. E71Bitni su mi kvalitet zvuka i veze (gluv, jbg), lakoća kucanja (organizer koristim svaki čas) i GPS navigacija.
e71. bb je ako si u kompaniji gde te po ceo dan muce sa mejlovima
Link to comment
kao na primer?
bratov drugar je nazalost rekao da je to najlosiji koji je imao (ne znam koje su tacno zamerke), a opet bratovoj devojci jako kratko traje baterija, ali je ona nesto zadovoljnija
Link to comment
da li na nesto posebno da obratim paznju? ovo ce mi biti prvi symbian, valjda nece biti tesko navikavanje :unsure:
Mne, općeninosti, odnos kvalitete i cijene, koliko je user friendly, izdržljivost ili pak neizdržljivost baterije, etc.
Link to comment
bratov drugar je nazalost rekao da je to najlosiji koji je imao (ne znam koje su tacno zamerke), a opet bratovoj devojci jako kratko traje baterija, ali je ona nesto zadovoljnija
ovo za drugara mi nista ne govori :Da bratovoj devojci kazi da postoji jos jedna Nokia baterija iste velicine - samo jace snage, imam negde tacno koje su oznake u pitanju samo ne mogu sad da nadjem.Ne znam, ja vec preko dve godine rabim N6233, i ovo mi je delovalo kao 'naslednik' :unsure: ah well, videcu vec kakav je...
Link to comment
Olakšajte mi izbor: Blackberry Curve 8310 vs. E71Bitni su mi kvalitet zvuka i veze (gluv, jbg), lakoća kucanja (organizer koristim svaki čas) i GPS navigacija.
posJedujem e66, ...isto sto i e71 samo sto je slide, i mogu ti reci da skoro nisam bio zadovoljniji 1 telefonom, imam zamerku na bateriju, ali posto u e 71 i onako ide jaca, mislim da bi ti to bio pun pogodak...cak i kamera, koja mi je do sad bila nebitna, se ispostavila kao vise nego zadovoljavajuca,..dostojno je ispratila godisnji odmor :)
Link to comment

Uzeh E71. Prvi utisci odlični, samo će mi biti potrebno vremena da se naviknem na qwerty tastaturu. Organizer savršen, imenik za minut sinhronizovao sa drugim telefonom (takođe Nokia). Instalirao Garmin mobile XT, radi kao zmaj, sad skidam mape Evrope. Symbian mu je nikad brži.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...