Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

ima li neko duže iskustvo sa qwerty tastaturom, missim, kako se navikavati na istu?palim se na nokiu E63, možda iskukam na poklon (ako budem dobra...)
Imam ja. Koristim već duže E61i. I stvarno je odličan telefon. Na Qwerty tastaturu se brzo navikneš, i vrlo brzo se kuca. E-mail odlično funkcioniše, kao i Office.
Link to comment
Imam ja. Koristim već duže E61i. I stvarno je odličan telefon. Na Qwerty tastaturu se brzo navikneš, i vrlo brzo se kuca. E-mail odlično funkcioniše, kao i Office.
amin
Link to comment

Pre nekoliko dana sam uzeo iPhone 3G u Londonu i naravno kao kompletan n00b uspeo pogresno da protumacim jaiblreaking i unlocking (misleci da su jedno te isto) i posto postoji jailbreak za 2.2.1 update, rekoh sto da ne i kada sam odradio isti preko iTunesa skontao sam da ne moze da se downgraduje a unlock ne radi :S Sada imam realno iPod Touch sa skype mogucnostima i UK romingom :S Da li neko zna ista o tzv TurboSIM kartici i da li radi sa basebandom 2.30.03 koji je trenutno instaliran ili da li ima neki savet kako da se otkljuca isti? Dev Team jos nije updejtovao yellowsn0w za 2.2.1 tako da cekam da li ce se unlock pojaviti uopste i kada...Hvala za bilo koju informaciju :D

Link to comment

Uh, E71 je pakao :wub: ...sweet hell! Trudio sam se zadnjih meseci da uopste ne zalazim na teme i sajtove koji se bave telefonima znajuci da ce se desiti ovako nesto onog momenta kada otvorim pandorinu kutiju i vidim svasto novo. Sad treba da ubedim sebe da jos nije momenat za kupovinu novog fona, svetska kriza, stednja, itd...Ali barem mi je jasan sledeci stepenik, dileme nece biti.Do sad nisam imao dodira sa qwerty tastaturom, ali verujem da bih se brzo navikao. Jedini problem je smanjeno kuciste a samim tim i velicina tipki, kao i njihova sabijenost sada jedni uz druge. Brinem se kako cu ih precizno ubadati, a tipkam bas cesto, pa me zanima ako neko ima iskustva, od muskih pristiju, neka mi prenese...(Nije da imam cevape od prstiju, daleko od toga, ali i moj prosek prema nekim reviewima koliko vidim bi mogao da se suoci sa problemcicem)

Link to comment
Uh, E71 je pakao :wub: ...sweet hell! Trudio sam se zadnjih meseci da uopste ne zalazim na teme i sajtove koji se bave telefonima znajuci da ce se desiti ovako nesto onog momenta kada otvorim pandorinu kutiju i vidim svasto novo. Sad treba da ubedim sebe da jos nije momenat za kupovinu novog fona, svetska kriza, stednja, itd...Ali barem mi je jasan sledeci stepenik, dileme nece biti.Do sad nisam imao dodira sa qwerty tastaturom, ali verujem da bih se brzo navikao. Jedini problem je smanjeno kuciste a samim tim i velicina tipki, kao i njihova sabijenost sada jedni uz druge. Brinem se kako cu ih precizno ubadati, a tipkam bas cesto, pa me zanima ako neko ima iskustva, od muskih pristiju, neka mi prenese...(Nije da imam cevape od prstiju, daleko od toga, ali i moj prosek prema nekim reviewima koliko vidim bi mogao da se suoci sa problemcicem)
Ja sam odustao od e71 upravo zbog toga. A P1i sam recimo koristio bez većih problema, da ne pominjem e61 i 9300i :wub: . Čak i na Samsungu i780 nisam imao problema, iako je njegova tastatura manja od e71.
Link to comment

Ja imam E61 (bez i) i imam problema kada hoću da sa njega napišem neki post na ovom forumu (na drugima ne!). Dobijem poruku

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Apache/2.2.0 (Fedora) Server at www.parapsihopatologija.com Port 80

Inače sam telefonom zadovoljan, ali me nervira to što koristim službeni broj a ovi moji neće da mi (a ni nikom drugom) uključe 3G.

Link to comment
Hm. Trebao sam da idem na sluzbeni u Barselonu povodom ovog dogadjaja, ali se ugurase guzonje preko reda. :rant:
Isto :(btw, čujem iz pouzdanih izvora da će iPhone uskoro biti u ponudi najvećeg operatera u Srbiji. Očekujem da ga ponude u nekom popularnom paketu, koji će koštati cca 3000 eura za 2 godine.
Link to comment

U Telenoru cene telefona uz pakete očito formira neki diplomac drvnoprerađivačke. HTC P 3300 je uz dvogodišnji ugovor za paket od 2000 dindži (dakle 2300 sa PDV) 28.590 dinara, tj nešto preko 300e. U slobodnoj prodaji je 251e. Do duše, Telenor ga nudi i bez ugovora, al za 47000 :lol: Samo da omoguće prelazak kod drugog operatera bez promene broja i da sa posebnim guštom oteram bagru u 3 qrca. Poređenja radi, britanski Orange nudi HTC Touch HD (P 3300 mu je retardirani deda) uz ugovornu obavezu od 18 meseci za paket od 400 minuta razgovora (?29.37 = 3100din) za... dž.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...