Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

"maznula" s posla da malo isprobam:nokia5800_stand.jpgZgodan mobilni, ali "touch screen" nije moja "soljica caja". Jedva se navikoh i na punu tastaturu na E71, a kamoli na ovo "nabadanje" (mada, ima i olovcicu, sto mnogo olaksava stvar).

Link to comment
Zgodan mobilni, ali "touch screen" nije moja "soljica caja". Jedva se navikoh i na punu tastaturu na E71, a kamoli na ovo "nabadanje" (mada, ima i olovcicu, sto mnogo olaksava stvar).
a pa nema tu nikakvog "nabadanja", full qwerty tastatura ima ogromne dugmiće.perfektan aparat, inače.
Link to comment

Sto bre e63 pored zive e71 :( A na tastaturu se naviknes za otprilike sedam dana (napredniji juzeri i za jedan vikend). Kad ti udje "pod ruku" (ili ruke, ja kucam s dve) - sve zavrsavas neuporedivo brze (sms, email).

Link to comment
Kad ti udje "pod ruku" (ili ruke, ja kucam s dve) - sve zavrsavas neuporedivo brze (sms, email).
Upravo tako, ja posle SE P1i i ne razmišljam o uređajima koji nemaju qwerty tastaturu...
Link to comment
Ma OK, nema sumnje odličan telefon, mene zanima kako radi sa e-mailovima kod naših provajdera i u roamingu.Problem je što ovakvi telefoni imaju super opcije ali kada staviš karticu od nekih naših operatera onda vidiš da nemaš tu uslugu ili radi božemesačuvaj...BB je čini mi se po pitanju brzine i pouzdanosti primanja/slanja e-mailova još uvek neprevaziđen...
Link to comment
Sto bre e63 pored zive e71 :( A na tastaturu se naviknes za otprilike sedam dana (napredniji juzeri i za jedan vikend). Kad ti udje "pod ruku" (ili ruke, ja kucam s dve) - sve zavrsavas neuporedivo brze (sms, email).
sitnica od 70-80 ojra, a skoro su iste, tj doobre. osim ako nemaš jači argument.kažeš, sa obe ruke? ja bih da štedim na rukama, ima da vežbam sa jednom (as ambidekster, svejedno kojom) :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...