Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

imam vec godinu dana mobilni telefon marke samsung ali samo ne znam koja mu je oznaka...on je na preklop pa mi bilo tesko u pocetku da ga koristim pa sam morao da koristim obe ruke a sad mogu i jednom onako kao neki smeker neko me pozove i onda se javim...cuo sam da telefoni zrace pa ga ne drzim u pantalonama jer ne zelim da mi se ozrace jaja...imam crnu masku a dobio sam jos zlatnu i bordo...zlatnu stavim kad idem na neku fensi rejv zurku je kao sto je poznato ribe se pale na zlato...jos obucem jedan dux na njemu pise nesto onako kao fora zlatnim slovima, operem zube i onda sav sljastim...volim da se provedem extra kad izadjem sa ortacima...iznajmimo separe jes da nemamo bas uvek pare da bude sve u fulu bahato ali bitno je da se izlazi i da se ne sedi kuci i da se gleda operacija trijumf celu noc mada nije ni to losa zabava kad se covek razboli recimo da ima upalu pluca i onda ne moze da izlazi i sta mu preostaje nego da gleda tv

Link to comment
tnx.garmin je ok proizvod, cak smo ga i prodavali do nedavno (dok ne prestadosmo sa prodajom krajnjim korisnicima).ali mi ne traba standalone gps, samo zbog par ulica u beogradu i novom sadu. cool.gif
u slucaju da jos nisi resio problem, postoji garmin za symbian koji normalno radi sa integrisanim gpsom.
Link to comment
u slucaju da jos nisi resio problem, postoji garmin za symbian koji normalno radi sa integrisanim gpsom.
thx a lot, ali nasao mi je to moj tehnicar jos pre neki dan.ostaje jos samo da mi ga instalira.za sada se tesim cinjenicom da ni nokia maps nije tako los :D Edited by voja i
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dobila na poklon:...
Valk, imaš li problema sa sporim kretanjem po izborniku? Čula sam od par ljudi koji imaju dotični mob. da muku muče s tim, kao i prilično lošom kvalitetom zvuka za jedan walkman model. Ja se nedavno napenalila da ću ga nabavit, u međuvremenu odustala (neovisno o ovim negativnim recenzijama). Inače, estetski jestvarno krasan, obožavam tu sour cherry boju. :ceca:Imam priliku besplatno se ogrebat o Samsung g800, onako naizgled je ok, mada meni ništa posebno, ali u principu sam nesklona tim "naprednijim" modelima sa gomilu funkcija koje me, kao nezahtjevnog kupca ne zanimaju + što imam predrasudu, ne znam koliko opravdanu, da se takvi brže kvare. Shall see.
Link to comment
Drop dead, Dionysos :P
E tek sad vidim ovo, a nema smisla da crknem sa dve nedelje zakašnjenja.što se tiče teme, nisam ništa novo nabavio od telefona, ali pošto mi je ovaj trenutni mnoooogo dobar, evo slika da uživatenokia5310xpressmusic-rogerslg.jpg
Link to comment
Valk, imaš li problema sa sporim kretanjem po izborniku? Čula sam od par ljudi koji imaju dotični mob. da muku muče s tim, kao i prilično lošom kvalitetom zvuka za jedan walkman model. Ja se nedavno napenalila da ću ga nabavit, u međuvremenu odustala (neovisno o ovim negativnim recenzijama). Inače, estetski jestvarno krasan, obožavam tu sour cherry boju. :ceca:Imam priliku besplatno se ogrebat o Samsung g800, onako naizgled je ok, mada meni ništa posebno, ali u principu sam nesklona tim "naprednijim" modelima sa gomilu funkcija koje me, kao nezahtjevnog kupca ne zanimaju + što imam predrasudu, ne znam koliko opravdanu, da se takvi brže kvare. Shall see.
Pa ne bih rekla da je ''spor'', sporije učitava samo nove slike ali pošto s vremena na vreme apdejtuje svoj Media folder ni to nije neki problem.Kvalitet zvuka kad se imaju slušalice je super ali preko zvučnika je katastrofa, ni prineti npr Nokiji 6500 classic koja uopšte nije ''muzički telefon'' ali se dere k'o besna. Ne znam razlog tome.Moja najveća zamerka je što sam morala da ga dekodiram sa Vodafon mreže ali to je nešto mrljavo odrađeno pa su mi i dalje ostale neke strogo vodafon opcije zaključane (kao shortcut navigatorom na gore nema šanse da promenim defaultni vodafone live servis)Inače, displej mu je super, zaista. Veliki je, svetao i jako jasne slike tako da mi je to jedan od pluseva, recimo. Plus, meni je ovo prvi mobilni na slajder i prilično sam se brzo navikla, kod ovog modela sonija je (čini mi se) to vrlo dobro odrađeno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...