Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Ovo moje je više pitanje za "fixna telefonija" temu ali kako to nemamo može i ovde.

 

Da li zna neko gde i kako se može otkazati fixni telefon u bg ? Posebno bi bilo poželjno ako se to može obaviti telefonom, mailom, internetom...ako ne i adresa u bg će obaviti posao ;)

 

Hvala!

Link to comment

Ja sam to odradio jos pre 5 godina, bilo brzo i bezbolno.

 

Zahtev za prekid pretplatnickog odnosa se moze podneti licno od strane osobe na koju se vodi ugovor u bilo kojoj poslovnici Telekoma u gradu.

Link to comment

E pa hvala knightlore, jel oni beše imaju predstavnistvo na uglu takovske i kosovske preko puta glavne poste? Moram da saljem nekog ko nikad nije ziveo u bg a i ja davno pozaboravljala...

 

Hvala!

Link to comment

jasno da mora nosilac ugovora a jasno i da moze u lokalu da se zavrsi.

 

Ali ovaj telefon je u bg a i vlasnik je iz bg, al samo na papiru tako da ne zna gde su expoziture po gradu. :isuse:

 

nego samo mi jos reci jel ima ta expoziture na uglu kosovske i takovske il sam ja umislila?

Link to comment

Ako mislis na poslovnicu Telekoma u zgradi stare telefonske centrale u Kosovskoj 47, ona vise ne radi. 

 

Spisak poslovnica u Beogradu je okacen dole. U Knezu i na Terazijama rade svakodnevno tako da ne bi trebalo biti problem da se do njih dodje.

 


- Obilićev venac 2 (ponedeljak-petak 8-19, subota 8-14)

- Knez Mihajlova 1-3 (ponedeljak-nedelja 9-21)

-Terazije 24  (ponedeljak-nedelja 9-21)
- Trg Nikole Pašića 7 (ponedeljak-petak 8-19, subota 8-14)
- TC Ušće, Bulevar Mihajla Pupina 4 lok 2.119 (ponedeljak-nedelja 10-22)
- BELVILLE, Jurija Gagarina 12B lok 12 (ponedeljak-petak 10-22, subota-nedelja 10-17)
- Bulevar umetnosti 16a (ponedeljak-petak 8-19, subota 8–14)
- Bulevar Kralja Aleksandra 84 (ponedeljak-petak 8-19, subota 8-14)
- Požeška 66 (ponedeljak-petak 8-19, subota 8-14)
- Goce Delčeva 36 (ponedeljak-petak 8-19, subota 8-14)
- Delta City, Jurija Gagarina 16 (ponedeljak-nedelja 10-22)

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

upravo uplatila online 8400 umesto 840 telenoru mesecni racun

sta da radim?

 

pošto je subota, možda još nije proknjižen. zovi banku i pitaj da li mogu da storniraju uplatnicu.

Link to comment

Mislim da banka ne moze da stornira. Uplata ce biti proknjizena u ponedeljak ili utorak, onda odes u najblizi telenor shop sa pisanim zahtevom za povracaj sredstava, i sa karticom tekuceg racuna na koji hoces da ti vrate sredstva

Link to comment

Mislim da banka ne moze da stornira. Uplata ce biti proknjizena u ponedeljak ili utorak, onda odes u najblizi telenor shop sa pisanim zahtevom za povracaj sredstava, i sa karticom tekuceg racuna na koji hoces da ti vrate sredstva

 

naravno da banka može da stornira svaku uplatu koja nije proknjižena. ukoliko je proknjižena onda mora da se vija uplatna strana.

Link to comment

kakogod. u mojoj banci se niko ne javlja verovatno ne rade, na nekom opstem broju 011.. kazu da subotom taj call centar radi do 14h, oticicu u ponedeljak u banku i videti

u statusu uplate pise "spreman za slanje u clearing" stagod to znacilo, to pise i za prethodna tri, jedino mi prvi ukucan racun realizovan

Link to comment

Nema kliringa subotom, radi samo interni platni promet, u okviru banke. U svakom slucaju, uz malo cimanja, dobices svoje pare

Edited by remedios
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...