Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Probam kad dodjem kuci. Hvala.

 

Cini mi se da cu ovu moju x6 uspeti da okrpim za nesto preko 2 soma. Otprilke po hiljadarka deo i zamena.

 

Sjeba mi dan prokletinja

Link to comment

Jeste tako

 

Na njihovom sajtu piše da su cene od 24 rate "uz ugovornu" obavezu, samo ne vidim gde piše da može ugovor da se raskida.

 

Msm da bi to bilo jako glupo, potpišem bilo koji ugovor, što skuplji to bolji, uzmem neki telefon na 24 rate i sledeći mesec raskinem ugovor...

Link to comment

Umesto da dam 2500 za popravku touch-a na starom telefonu kupih lepo novi isti za te pare. Obicno su preko 5 al naleteh na jedan za 2500 na kp u savrsenom stanju. Moj je i pre lomljenja touch-a imao kvarova za preko 2 soma (prekidac za paljenje i prekidac za zakljucavanje ekrana) pa na kraju uopste nisam lose prosao. Jos ovaj neuporedivo ocuvaniji od mog

 

Treba mi ovakav telefon za slusanje muzike dok vozim bajk a za te pare nisam mogao ni posten mp3 plejer da kupim

Link to comment

Uzeh Asus Zenfone 2 (ZE500CL) na kraju. To je jedino sto je moglo da se nabavi u roku od odmah a da sigurno ispunjava sve moje zahteve (od kojih je medju bitnijima bio da radi u 4G mrezi i u Srbiji i u Kanadi). Jedino sto me nervira je sto je za moje pojmove prevelik (5 inca), ali jebiga, navici cu se. Nesto sa dobrim specifikacijama (2 GB RAMa, itd.) a da je manje od 5 inca i da nije iPhone, izgleda ne moze da se nadje.

Link to comment

Uzeh Asus Zenfone 2 (ZE500CL) na kraju. To je jedino sto je moglo da se nabavi u roku od odmah a da sigurno ispunjava sve moje zahteve (od kojih je medju bitnijima bio da radi u 4G mrezi i u Srbiji i u Kanadi). Jedino sto me nervira je sto je za moje pojmove prevelik (5 inca), ali jebiga, navici cu se. Nesto sa dobrim specifikacijama (2 GB RAMa, itd.) a da je manje od 5 inca i da nije iPhone, izgleda ne moze da se nadje.

O drago mi je da si me poslušao
Link to comment

Upravo sam naručio, pa rekoh da se pohvalim.... Mada će verovatno jedino Moća znati o čemu pričam...   :) Mada imam OPO, nisam mogao da odolim pozivnici... Screen%20Shot%2009-02-15%20at%2005.25%20

Sent from my A0001 using Tapatalk

Edited by Hobbit slayer
Link to comment

Meizu je odličan telefon ali je njihov Flyme OS na baz androida malo čudan tako da treba vremena da se čovek navikne. Nekima je posle super a neki ga mrze iz dna duše :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...