Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Ja sam jako brzo odustao od ideje da telefon uzmem preko provajdera. Totalno neisplativo.

 

Oglasi su ubedljivo najpovoljniji, osim za one koji se tripuju da li im važe te garancije.

Link to comment

Oglasi su ubedljivo najpovoljniji, osim za one koji se tripuju da li im važe te garancije.

Ja se tripujem i to debelo :)

 

Na kraju sam ga kupio u prodavnici i dobio neku Miki Maus garanciju koja vazi samo u njihovom servisu  :isuse:  Usput je tako napisana da moze opusteno da te otkaci na neku nebulozu. Fiskalni racun mi nisu ni dali. 

 

Cim sam provalio da nemam normalnu garanciju vratio sam im telefon, doplatio jos 6 hiljada i uzeo regularan sa normalnom garancijom. Po meni miran san vredi daleko vise od toga.

Edited by katamaran
Link to comment

Na stranu što su im telefoni preskupi, pričali smo o tome baš davno, ali najjača im je ova akcija gde dobiješ telefon na 24 rate ili koliko već ali po punoj ceni, a spuste ti pretplatu za 30%. Uglavnom sve to izađe skuplje nego pre popusta :D Oni valjda misle da bi se ljudi i jebali na rate, što nažalost i nije daleko od istine, ortak uzeo note 4 u toj varijanti po "pravoj" ceni od 100 i nešto hiljada dinara, mozak.

Ali tad nisi pod ugovorom, pa možeš da begaš kad hoćeš
Link to comment

Ja kontam da ni ne produžujem ugovor za sada, bar dok stari fon ne trokira, nisam navikao da dajem novce za telefon a ovim pederima sve najgore

Link to comment

Kina zove :fantom::whistle:

 

ne mogu da nadjem onaj topić sa kineskim telefonima, pa ovde pitanje za stručnjaka :whistle: :

Meizu M2 note ili Xiaomi Redmi Note 2? 

Ili neki drugi predlog u sličnom cenovnom rangu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...