Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Poslednje što hoću je da menjam telefon na 2 godine...

Možda si me pogrešno razumeo. Ne tražim ja telefon koji će 4 godine biti neprikosnoven (to je nemoguće). Tražim telefon koji je po specifikacijama dovoljno dobar da ne bude potpuno prevaziđen pre tog vremena i koji je dovoljno kvalitetan da izdrži toliko dugo. Dakle ako ciljam period korišćenja od 5 godina, naravno da će u poslednje 2 godine biti prevaziđen i zastareo, ali bi valjalo da i dalje bude upotrebljiv i funkcionalan.

Note2 Samsung S2 to su sve uređaji kojima se hvatala pozicija i pravljeni su bez nekih ali.

Ne znam, očekujem da će i S6 i sl trajati lepo 2-3 godine a onda ćao. Kupi novi.

Tu priču znamo od tv-a, mašina za veš, štampača.

Mora se naterati kupac da uzme novi uređaj. Bilo bi lepo da grešim ali...

Link to comment

Inače hvala svima na savetima! Jedini problem iz moje vizure sa svim tim modelima je što su mi preveliki (5,5 inča)...to me isto nervira, kao da je uvedeno pravilo što je manji ekran, slabiji mu hardver, ja bi rado kupio i tel od 4 inča ali svi današnji modeli te veličine su krš totalni. Tu i tamo nađe se nešto pristojno od 4,5 inča...

 

Pazario Samsung S5,pre toga sam imao najobičniji klasičan telefon.I plašio sam da će S5 biti preglomazan,jer su me naplašili da je prevelik  i težak za rukovanje pogotovu za one koji nisu navikli.

 

I šta je bio prvi utisak kad sam počeo da ga koristim?S5 savršeno leži u ruci i džepu,a ekran mi se činio premalim u odnosu na ono šta sam očekivao, i da sam trebao da uzmem Note 4 uprkos višoj ceni. 

Link to comment

Aha, hvala.

 

Da l' ove Lumie što ih Telenor valja (pošto ću da ga uzmem uz produžavanje ugovora) imaju zadovoljavajuću verziju? Piše da je Denim, ali kod Telenora svašta piše...

Koliko ja kapiram svi microsoft telefoni ce moci da se apdejtuju na desetku. Cini mi se  da ni moja 640xl nije stigla sa 8.1 nego se apdejtovala na njega kod  prvog paljenja.

 

Posle ce valjda svi dobiti desetku ali neki modeli ce je dobiti pre drugih.

 

edit: znace bolje na wp temi

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=18639&page=62

 

vidim tamo da je i 535 u prvom talasu za dobijanje desetke.

Edited by katamaran
Link to comment

Mada, Oneplus One deluje jako dobro, samo ne znam nikog ko je imao iskustva...

Kao što se da zaključiti iz mog potpisa, ponosni sam vlasnik OPO-a već nekih desetak meseci... Originalno sam planirao da uzmem novi Nexus, ali kada su podigli cenu zadnjem modelu, odlučio sam se za OPO. Da budem potpuno iskren, uzevši u obzir cenu, OPO definitivno vredi svakog centa... Jedino što mu je (makar sa originalnim ROM) malo slabija kamera u odnosu na modele te kategorije, mada je i to relativna stvar, pošto je za moje potrebe to više nego dovoljno. Baterija je mnogo duže trajala sa Cyanogen 11s verzijom (oko dva dana) , ali to ipak nije toliko bitno, pošto i na 12s (Lollipop) bez problema izgura jedan dan intenzivnog korišćenja (nikada mi nije na kraju dana bilo ispod 30% baterije). Sve u svemu, više sam nego zadovoljan sa OPO

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment

Da probam i ovde:

 

 

Kaže mi drugar da je nekako uspeo da sprži karticu mobilnog telefona (ima neki stariji telefon)... Ima li šanse da se podaci sačuvaju i koga u BG-u preporučujete da poseti?

Link to comment

Što su kod pedera iz telenora, a verovatno i kod drugih tako skupi telefoni?

Ono je baš bezobrazluk, sad da obnovim ugovor ne mogu da dobijem za 1din telefon istog kvaliteta ko pre dve god

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

Što su kod pedera iz telenora, a verovatno i kod drugih tako skupi telefoni?

Ono je baš bezobrazluk, sad da obnovim ugovor ne mogu da dobijem za 1din telefon istog kvaliteta ko pre dve god

 

zato što im se može

Link to comment

Što su kod pedera iz telenora, a verovatno i kod drugih tako skupi telefoni?

Ono je baš bezobrazluk, sad da obnovim ugovor ne mogu da dobijem za 1din telefon istog kvaliteta ko pre dve god

 

Na stranu što su im telefoni preskupi, pričali smo o tome baš davno, ali najjača im je ova akcija gde dobiješ telefon na 24 rate ili koliko već ali po punoj ceni, a spuste ti pretplatu za 30%. Uglavnom sve to izađe skuplje nego pre popusta :D Oni valjda misle da bi se ljudi i jebali na rate, što nažalost i nije daleko od istine, ortak uzeo note 4 u toj varijanti po "pravoj" ceni od 100 i nešto hiljada dinara, mozak. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...