Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

okej, šta ste rekli da je najbolje za korisnike kojima treba da telefon brzo reaguje na stiskanje, poziva, poruka i interneta. dobra kamera je žestok bonus. 

Link to comment

okej, šta ste rekli da je najbolje za korisnike kojima treba da telefon brzo reaguje na stiskanje, poziva, poruka i interneta. dobra kamera je žestok bonus.

 

:D Svi telefoni brzo reaguju na pozive, poruke i emailove.
Link to comment

Ono gde možda praviš grešku jeste traženje modela koji će biti ok 4-5 godina.

Ja bih pre išao na varijatnu jeftinijeg koji će biti ok 2g pa onda novi koji će isto biti ok 2 godine. 4g u svetu smartphonova je ogromno vreme trka je sve nemilosrdnija i teško da će koji proizvođač izbaciti model koji će biti ok 4-5 godina i da neće biti sa "programiranom dotrajalošću".

Poslednje što hoću je da menjam telefon na 2 godine...

 

Možda si me pogrešno razumeo. Ne tražim ja telefon koji će 4 godine biti neprikosnoven (to je nemoguće). Tražim telefon koji je po specifikacijama dovoljno dobar da ne bude potpuno prevaziđen pre tog vremena i koji je dovoljno kvalitetan da izdrži toliko dugo. Dakle ako ciljam period korišćenja od 5 godina, naravno da će u poslednje 2 godine biti prevaziđen i zastareo, ali bi valjalo da i dalje bude upotrebljiv i funkcionalan.

Link to comment

Inače hvala svima na savetima! Jedini problem iz moje vizure sa svim tim modelima je što su mi preveliki (5,5 inča)...to me isto nervira, kao da je uvedeno pravilo što je manji ekran, slabiji mu hardver, ja bi rado kupio i tel od 4 inča ali svi današnji modeli te veličine su krš totalni. Tu i tamo nađe se nešto pristojno od 4,5 inča...

Link to comment

+1 za note, ja još imam note2, ništa mu ne nedostaje, još je bolji od bilo kog tel-a srednje klase...

 

Mada, Oneplus One deluje jako dobro, samo ne znam nikog ko je imao iskustva...

Link to comment

Ako ti treba nešto što će da radi dugo i da radi sve vreme isto kao i prvog dana po vađenju iz kutije, ajfon je jedina opcija. Android je prenaporan, dobih skoro službeni Samsung Alpha, vidim da im je kao u gornjem segmentu, i opet nema apdejta na Lolipop. Samo zamišljam nekog ko je platio 500 jura za taj tlf i ne može da ga apdejtuje na poslednji Android OS po vađenju iz kutije. Budalaština.

Link to comment

http://www.microsoft.com/en-in/mobile/support/product/lumia535-dual-sim/softwareupdate/

 

We've recently announced that Windows 10 will be available later this year and it is our ambition to make an upgrade available to all Lumia smartphones running Windows Phone 8.1. In order to prepare your phone for Windows 10, you will need to have Lumia Denim (OS version 8.10.14219.341, or higher) installed.

 

Aha, hvala.

 

Da l' ove Lumie što ih Telenor valja (pošto ću da ga uzmem uz produžavanje ugovora) imaju zadovoljavajuću verziju? Piše da je Denim, ali kod Telenora svašta piše...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...