Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Zajebavam, verujem ja u žutu braću. Bolje da sam uštekao pare i uzeo šomija onomad...sledeći će biti ili windows ili neki nezki

Edited by Ruxin
Link to comment

jebemu, koristim telisku za pricu, sms, skajp, vajber, viber, budilnik, app za vremensku prognozu, cekiranje mejlova i surfanje po netu, i na kraju gps.

i to je to.

sta bi od ovoga bolje sljakalo da ga rutujem il romujem?

 

jedino zasto bih se odlucio da ceprikam je duze trajanje bakterije, mada i ovako mi ugl izvuce 2 dana.

Link to comment

Moj kinez za godinu dana zabagovao par puta. A da ne valja ne bi na mondu najavljivali njegov ulazak na nase trziste :fantom:

Uvoznik i distributer Moća doo Jagodina. Akva parka br 23.

Link to comment

jebemu, koristim telisku za pricu, sms, skajp, vajber, viber, budilnik, app za vremensku prognozu, cekiranje mejlova i surfanje po netu, i na kraju gps.

i to je to.

sta bi od ovoga bolje sljakalo da ga rutujem il romujem?

 

jedino zasto bih se odlucio da ceprikam je duze trajanje bakterije, mada i ovako mi ugl izvuce 2 dana.

Koliko ti je star fontele?
Link to comment

sta bi od ovoga bolje sljakalo da ga rutujem il romujem?

 

неко жели да промени ром, стави cyanogenmod или нешто слично, или просто желиш да почистиш смеће које је произвођач или оператер натрпао у телефон, што је и превасходни разлог што они не желе да рутујеш тел и што желе да криминализују читаву процедуру... ја сам матори xperia arc рутовао кад је количина интерне меморије постала премала за било шта са новијим апликацијама и верзијама андроида (370мб) и инсталирао link2sd апликацију која све инсталира на сд картицу, а на интерној меморији се налази само симболички линк

Edited by Dionysos
Link to comment

@ruxin za naredni period apsolutni best buy bice Xiaomi Note 2 proguglaj malo hardver i cene i bice ti jasno. Ja sve kao dal da se ponovim ali onda se setim da ovaj i dalje sljaka vrhunski pa batalim razmisljanje o tome.

Link to comment

ej jel to rutovanje treba ja da radim sa mojim S2 telefonom? sad će 5 godina kako ga teram al je sve više i više u "bagovanju" jer nema više gde da instalira niti imam slobodne memorije... pobrisao sam pola aplikacija a ono i dalje nema mesta, instalirao i onaj clean master al on je očistio neko đubre a mesta i dalje nema...

 

 

otplaćujem ženin telefon tako da nemoj mi se neki pravi pametan sa "kupi novi telefon", hvala unapred :sleep:

Link to comment

ej jel to rutovanje treba ja da radim sa mojim S2 telefonom? sad će 5 godina kako ga teram al je sve više i više u "bagovanju" jer nema više gde da instalira niti imam slobodne memorije... pobrisao sam pola aplikacija a ono i dalje nema mesta, instalirao i onaj clean master al on je očistio neko đubre a mesta i dalje nema...

 

 

otplaćujem ženin telefon tako da nemoj mi se neki pravi pametan sa "kupi novi telefon", hvala unapred :sleep:

S2

Pa ja imam jedan sa CM ali staro je to.

Baguje sa svim app od yt do vibera.

Kupi si novi.

Link to comment

@singer

Kupi kineski telefon, to je nešto između novog i polovnog :fantom:

 

Edit - inače sam se patio skoro sa drugarovim s2 i krenuo je ponovo da kuka jedno 7 sati posle ubacivanja roma. Tako da....

Edited by Ruxin
Link to comment

@singer

Kupi kineski telefon, to je nešto između fiksnog i miksera za neskafu :fantom:

Edit - inače sam se patio skoro sa drugarovim s2 i krenuo je ponovo da kuka jedno 7 sati posle ubacivanja roma. Tako da....

Link to comment

čuj kineski? pa nisam ja moća jbt :o

 

elem s2 je radio i dalje radi kao zmaj, samo me jebe to što se bori za prostor...

nisam pitao jel bi SD kartica možda nešto pomogla?

 

 

nisam u prilici da kupujem sad dobar telefon još nekoliko meseci a ne bih baš da kupujem neko "prelazno rešenje" koje bi postalo trajno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...