Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Ja bih opet dao šansu lenovu.

S660 se kod mene kući pokazao sjajno.

 

I ja razmišljam - neću valjda biti baksuz dva puta? 

Lenovo sam baš zavolela. Evo Radiša i Geo zadovoljni i ja sam bila do pre mesec dana. A onda sam čula da su neki imali iste simptome kao ja, pa sam se malo ohladila. 

 

Pa isto to. Ljudi uglavnom prodaju telefone koje uzmu sa ugovorom. Nisam čuo za slučaj da je neko imao problem sa reklamacijom tih telefona, ali nije zgoreg ostati u kontaktu sa matičnim vlasnikom u slučaju da traže prisustvo kupca, mada ako imaš fiskalni i garanciju (čujem npr da mts ne daje fiskalni), ne bi trebalo da imaš bilo kakvih problema.

 

Zašto preko oglasa? Da li je jeftinije, pa zato? Jer deluje komplikovanije.

LG g2 zvuči ok, u Logicshopu ima za 31000. Jedino je malo glomazan 5,2 ekran.

Link to comment

Zašto preko oglasa? Da li je jeftinije, pa zato? Jer deluje komplikovanije.

LG g2 zvuči ok, u Logicshopu ima za 31000. Jedino je malo glomazan 5,2 ekran.

 

Da, zbog cene, a i najveća ponuda pa uvek bude i neka najbolja među njima. 

 

Nije to uopšte glomazno, lako ćeš se naviknuti. Ok, ako si imala dosta manji, možda ti bude čudno u početku, ali trust me, na bolje se lako privikneš. :)

Link to comment

I ja razmišljam - neću valjda biti baksuz dva puta? 

Lenovo sam baš zavolela. Evo Radiša i Geo zadovoljni i ja sam bila do pre mesec dana. A onda sam čula da su neki imali iste simptome kao ja, pa sam se malo ohladila. 

 

 

 

Zašto preko oglasa? Da li je jeftinije, pa zato? Jer deluje komplikovanije.

LG g2 zvuči ok, u Logicshopu ima za 31000. Jedino je malo glomazan 5,2 ekran.

Ne bi trebalo. :)

Ono, škarta™ i komada s greškom uvek ima i kod najboljih(najskupljih) no zato je tu garancija.

Link to comment

Evo 152€ u jednoj od najpouzdanijih prodavnica na Aliju.

http://www.aliexpress.com/store/product/New-Original-Lenovo-K3-Note-K50-FDD-LTE-4G-WCDMA-3G-Android-5-0-MT6752-Octa/609089_32310208980.html

 

I ovaj sajt ga ima po sličnoij ceni kod njih sam isto kupovao.

http://www.coolicool.com/lenovo-k3-note-mtk6752-17ghz-octa-core-55-inch-fhd-screen-android-50-4g-lte-smartphone-g-39194

 

E sad jebe jedino carina koja će biti oko 45€ ali ovaj Coolicool nudi osiguranje od carine za 12.5$ što znači da platiš toliko više pa ti oni refundiraju ako ti naši naplate carinu.

Link to comment

Evo 152€ u jednoj od najpouzdanijih prodavnica na Aliju.

http://www.aliexpress.com/store/product/New-Original-Lenovo-K3-Note-K50-FDD-LTE-4G-WCDMA-3G-Android-5-0-MT6752-Octa/609089_32310208980.html

 

I ovaj sajt ga ima po sličnoij ceni kod njih sam isto kupovao.

http://www.coolicool.com/lenovo-k3-note-mtk6752-17ghz-octa-core-55-inch-fhd-screen-android-50-4g-lte-smartphone-g-39194

 

E sad jebe jedino carina koja će biti oko 45€ ali ovaj Coolicool nudi osiguranje od carine za 12.5$ što znači da platiš toliko više pa ti oni refundiraju ako ti naši naplate carinu.

Ti si mladić sjajnih živaca. :D
Link to comment

Sto? Sto sam ovde uporan? Pa hocu da pomognem ljudima da otvore oci :D

Ne zbog toga, nego: prodavnica, carina, povrat, snimanje kada otvaraš...

Link to comment

Pa vidi do sada sam narucio preko 30 stvrai od toga bar desetak telefona i nijednom nikad nije falilo nista. A stvari su pocele da stizu veoma brzo i to u roku od dve nedelje tako da nista nije preterano vremenski razvuceno. A snimanje kad otvaram sam prestao da praktikujem jer jednostavno kupujem od proverenih prodavaca kod kojih su greske maltene nepostojece.

Link to comment

Ne znam, zamisli da treba da reklamiraš telefon koji je došao iz Kine? Pa to je minimum 50 dana drndanja. Meni je vip pored zgrade, pa sam čekao na moj 45 dana. Ne bi naručio fon iz Kine nema sile. 

Link to comment

Sta se desava ako kupis telefon od nekog ko je uzeo na ugovor (posebno me Telenor zanima) pa taj neko posle ne placa rate provajderu? Jel moze to da utice na garanciju?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imam mt:s (Telekom Srbija) sim karticu kupljenu 2010, koju koristim kad sam u BG, i stavljao sam je u nekoliko mobilnih i sve je radilo ok. Zadnje 2 godine sam je drzao u iphone 3 i sve je radilo odlicno. Skoro sam je isekao na micro sim format i stavio je u iphone 4 i danas sam sleteo u Beograd i ukljucio telefon sa tom karticom. Telefonski pozivi i sms poruke rade OK, bez ikakvih problema, ali cellular data (3G internet) ne radi. Na settings sve izgleda u redu i nekoliko sam puta uradio reset i bez uspeha, uopste ne radi internet vise. Sta da radim, ima li neka fora da se to popravi ili da idem da vidim da li bih mogao da dobijem novu karticu u micro sim formatu na isti broj?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...