Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ima li neko pojma šta ovo može da prouzrokuje?

Dešava se samo u viberu i watsappu, pa se nadam da je do swift key tastature, trenutno koristim neku betu. Nije se nijednom desilo van ta dva programa.

 

0idIpdk.jpg

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

jel lumia 735 bolja kupovina od 535 i 640?

 

jel znate nekog pouzdanog sa kupujem prodajem ili nekog drugog mesta koje je aktuelno (posebno me brine garancija)?

Link to comment

Vratila sam telefon (Lenovo P780, uzet zbog neverovatne baterije) zbog stalnog padanja mreže, bio je u garanciji i danas mi je odobren povraćaj novca.

 

Šta da uzmem za 30000? (neću da ulažem dodatne nofce). Da je pouzdan i da ne mora da se puni baš svaki dan - jer to obično znači da će za 6 meseci da se puni na pola dana?

Link to comment

Šta da uzmem za 30000? (neću da ulažem dodatne nofce). Da je pouzdan i da ne mora da se puni baš svaki dan - jer to obično znači da će za 6 meseci da se puni na pola dana?

 

Nov LG G2. :)

Link to comment

Lenovo je kineski brend.

Da, dvoumila sam se da mu dam još jednu šansu, imaju novih modela, navikla sam se na interfejs, ali menjala bih kineze za nekineze.

Link to comment

Lenovo je kineski brend.

Da, dvoumila sam se da mu dam još jednu šansu, imaju novih modela, navikla sam se na interfejs, ali menjala bih kineze za nekineze.

 

Jel misliš da uzimaš preko provajdera ili nemaš problem sa novim telefonima iz oglasa?

Link to comment

Neću preko provajdera. 
A preko oglasa nisam uzimala nikad, evo npr. sad mi se desilo ovo sa telefonom i garancija je radila i vraćaju mi lovu, keš. Šta se dešava kada uzmeš telefon iz oglasa i nešto krene loše?

Link to comment

Pa isto to. Ljudi uglavnom prodaju telefone koje uzmu sa ugovorom. Nisam čuo za slučaj da je neko imao problem sa reklamacijom tih telefona, ali nije zgoreg ostati u kontaktu sa matičnim vlasnikom u slučaju da traže prisustvo kupca, mada ako imaš fiskalni i garanciju (čujem npr da mts ne daje fiskalni), ne bi trebalo da imaš bilo kakvih problema.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...