Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

ne ucitava mi na mobilnom... Otisao sam posle na Srbiju na add maps i bilo je valjda 232mb. Nemacka i Francuska otprilike 1300mb. Nocas cu sve da reinstaliram.

Link to comment

Verovatno imas apdejt jer je puna Srbija 238 mb.

 

Izgleda da mi je danas prsla instalacija zbog skrin sejvera. Sad mi je rekao da mi treba 238mb ali je skinuo samo 92 i zavrsio instalaciju za 2 minuta..

 

edit: jesam na netu pa me nalazi assisted al za 5 sekundi u kuci  :ohmy:

Edited by katamaran
Link to comment

Kolko zemalja imas kad ti je to problem? Sama srbija je nekih 62 megabajta.

 

btw izasao novi apdejt Srbije. Davno nisam proveravao pa ne znam koliko je svez.

 

Nije toliki problem, ali je glupo. Najradije bih skinuo mapu za neku zemlju ako mi treba i zaboravio na to, ali ovako tesko. Npr. Nemacka je 900MB, i mada moze da se izdeli, treba mi nekoliko pokrajina. Srbija mi isto treba, ponekad sam u Hrvatskoj itd. Mogu da brisem, ali sve bi bilo mnogo lakse kada bih mogao da bacim na karticu od 60GB i zaboravim na to.

 

I kod mene je Srbija 138.5 btw. Mada nesto ne stima kod tih brojki na Win8 telefonu.

Link to comment

Još uvek je slabo pokriveno stabilnim signalom, a pored telefona treba ti i nova sim kartica koja može raditi na 4g mreži. Tako da... Nebitno.

Link to comment

Još uvek je slabo pokriveno stabilnim signalom, a pored telefona treba ti i nova sim kartica koja može raditi na 4g mreži. Tako da... Nebitno.

Novi Beograd radi savršeno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...