Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Pojedini mobil shopovi nude jeftinije od operatera jer ne placaju carine i pre svega pdv.

 

Vec sam pricao da me je telefon izasao oko 10k jeftinije nego da sam se obavezao na 24m kod operatera

 

Otprilike toliko.

Link to comment

e sada tek kapiram da ako ti firma plaćala telefon možda bude problema sa pdv. to bi isto morao pitati, ali ne zam kako bi ovi mogli oko toga.

Link to comment

Ja bi preporucio nekog Kineza ako ne gledas prvenstveno na brend.

 

+1

 

Inace pojavili se neki rumunski (tj. kineski - ali Rumuni kupuju i lepe svoje nalepnice) UTOK telefoni, vrlo fino izgledaju, za 12-20 hiljada dobar telefon se dobije, pa kome je cim da narucuje s alibabe...imaju stand u TC Stadionu, a moze da se kupi na rate u npr. Gigatronu.

Link to comment

Pliz pomoć:

 

Kada razgovaram mobilnim, mreža gubi kontakt - od 4 crtice do 0, pa nazad, nemoguće pričati. Sa svih lokacija u gradu.

Pozovem MTS i oni mi kažu da istestiram karticu na drugom telefonu i još da probam da stavim GPS kao default, umesto 3G (valjda sam dobro zapamtila).

 

Kako to da uradim? Gde se to menja?

Link to comment

Pliz pomoć:

 

Kada razgovaram mobilnim, mreža gubi kontakt - od 4 crtice do 0, pa nazad, nemoguće pričati. Sa svih lokacija u gradu.

 

Pozovem MTS i oni mi kažu da istestiram karticu na drugom telefonu i još da probam da stavim GPS kao default, umesto 3G (valjda sam dobro zapamtila).

 

Kako to da uradim? Gde se to menja?

 

GPRS.

 

Bice negde u network / data settings.

 

Koji telefon je u pitanju?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Tek sad vidim da postoji ovo čudo huawei mate 7. Ima li neko pojma hoće li to da dođe u VIP? Pošto vidim po oglasima su uglavnom MTS-ovi telefoni, ali ga čak ni oni nemaju na sajtu...?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Drug oće fon do 180-200 evra, navikao je na android, aili i neki dobar njin phone bi ga možda pokolebao. Šta da traži od renomiranih proizvođača? HTC stop.

Link to comment

Tek sad vidim da postoji ovo čudo huawei mate 7. Ima li neko pojma hoće li to da dođe u VIP? Pošto vidim po oglasima su uglavnom MTS-ovi telefoni, ali ga čak ni oni nemaju na sajtu...?

 

Uzeo sam ovo čudo preko oglasa, tj dao moj i doplatio.

 

Opaka naprava, moram priznati. benchmarkovi su mu u odnosu na Note 4 lošiji neznatno, ali znatnih 200+ eura jeftiniji. Da je Samsung izbacio ovakvo kućište, jako kompaktno sa minimalnim bazelima i full metal, mislim da bi to bilo najnahajpavonije nešto ikada. Sve u svemu sam prezadovoljan, sa obzirom da sam baš hteo nešto "veliko", ovo je po meni barem best buy trenutni, mada u toj klasi i nema previše modela, pogotovu ne konkurentnih. Inače, 6" je ekran u odnosu na 5.7" note 4, ali zbog malih bazela je veći minimalno svaku stranu, oko 1, 2 max mm-a. Baterija 4100mA :Hail: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...