Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Imam g3 i jedini problem je sto na sajlent modu ne radi alarm

то је до андроида, исправљено је са 5.1 update, мислим

Link to comment

то је до андроида, исправљено је са 5.1 update, мислим

Na 5.0 sam i kaze mi da koristim poslednju verziju? Edited by Ravanelli
Link to comment

није још lg пустио, за сад су добили nexus-и и не знам да ли је још неко био вредан... ја сам на таблету тек недавно добио и lollipop, е да, то је код сонија проблем, они доста касне са update-има у односу на остале играче

Link to comment

Kupio bih 2x jedan od ova dva ili po jedan od oba:

 

- Sony Xperia™ E3

- LG L Bello

 

Treba mi preporuka za radnju, zbog cene. Ne znam da li da idem na mts paket.

 

Neki odgovor za radničku klasu?

Link to comment

U balkanskoj imas par prodavnica pa vidi. Meni je bilo jeftinije da uzmem od njih nego od telenora sa 24 meseca vezivanja.

Guglaj logic shop balkanska, ili mobilni telefoni balkanska, pa pogledaj ponudu.

Isto mozes naci nesto na halooglasi i kupujem prodajem. Tipa covek uzme ta 1rsd taj tel za firmu, radnicima da neke od 5godina starosti i onda prodaje ove.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Kupio bih 2x jedan od ova dva ili po jedan od oba:

 

- Sony Xperia™ E3

- LG L Bello

 

Treba mi preporuka za radnju, zbog cene. Ne znam da li da idem na mts paket.

 

 

Ne znam za radnju.. ali po performansama izabrao bih LG a ako je samo zbog telefoniranja i slika onda Sony.

 

 

@renne

kakav crni mms, to nisam slao od decembra 2011e od kada sam uzeo android telefon...

videću na računu kada stigne ...

Link to comment

Neki odgovor za radničku klasu?

 

Niko ne kupuje mobilni u radnjama više, ili ih je JAKO malo... Skuplji su jer po oglasima valjaju ljudi uglavnom telefone skinute sa paketa. O zvaničnim radnjama nekih proizvođaća da i ne pričam. 

 

Ako ti treba paket, sigurno ćeš ga dobiti najjeftinije uz paket, pa je to najbolja solucija. Taj LG bello daju za dinar uz paket sa oko 2000 pretplate, ne znam za jeftinije pakete, ali i ako se plaća, to je cifra do 5k. 

Link to comment

@renne

kakav crni mms, to nisam slao od decembra 2011e od kada sam uzeo android telefon...

videću na računu kada stigne ...

POruka duža od 3*70 karaktera sa našim slovima se automatski prebacuje u mms (a da te i ne pita)

Link to comment

Ma imam(o) super paket(e) a i nismo neki potrošači. Guramo i dalje Bel50 sa pretplatom od 150 dinara.

 

U radnji sam našao E3 po ceni od 15.890 što je ipak značajno manje od 24.000 koliko je preko mts.

Link to comment

Ma imam(o) super paket(e) a i nismo neki potrošači. Guramo i dalje Bel50 sa pretplatom od 150 dinara.

 

U radnji sam našao E3 po ceni od 15.890 što je ipak značajno manje od 24.000 koliko je preko mts.

 

MTS a i ostali provajderi verovatno drže cene zvaničnih dilera a to su enormne cifre... Ne znam, ako je Note 4 npr u oglasima 540e, u radnji je - lupam - 90.000, to je taj odnos. Ako ti nije bitno poreklo, tj da kupiš baš u radnji, pogledaj u oglasima /kupujemprodajem, mobilni svet sekcija za oglase/ i imaš ganc nove čiste telefone sa validnim garancijama i uglavnom po cenama sa "crnog" tržišta.

Link to comment

MTS a i ostali provajderi verovatno drže cene zvaničnih dilera a to su enormne cifre... Ne znam, ako je Note 4 npr u oglasima 540e, u radnji je - lupam - 90.000, to je taj odnos. Ako ti nije bitno poreklo, tj da kupiš baš u radnji, pogledaj u oglasima /kupujemprodajem, mobilni svet sekcija za oglase/ i imaš ganc nove čiste telefone sa validnim garancijama i uglavnom po cenama sa "crnog" tržišta.

Pojedini mobil shopovi nude jeftinije od operatera jer ne placaju carine i pre svega pdv.

 

Vec sam pricao da me je telefon izasao oko 10k jeftinije nego da sam se obavezao na 24m kod operatera

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...