Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Za ovih pola dana što sam se zezao, nisam primetio osetno trošenje baterije. Doduše pokriven je samo centar grada, tako da i da hoćemo da se qrčimo, ograničeni smo u "krugudvojke"

I

PS. Jel SIII iz 2011 podržava lte?

 

...poslato sa najbolje verzije tt....

Link to comment

Kupio bih 2x jedan od ova dva ili po jedan od oba:

 

- Sony Xperia™ E3

- LG L Bello

 

Treba mi preporuka za radnju, zbog cene. Ne znam da li da idem na mts paket.

Edited by Tale
Link to comment

Gde? U telenoru zamenili dve kartice za dž

Nema šta drugo da bude, mislim videću kada dođe račun ali 15rsd mi se pojavilo na računu taj dan kada sam promenio karticu

 

...poslato sa najbolje verzije tt....

Link to comment

Ljudi, treba mi savet. Moram da uzmem sluzbeni android tlf zbog IT settingsa na poslu i aplikacije koju koristimo. Sem aplikacije mi tlf treba za mejlove (heavy use u pitanju), telefoniranje i pregled pdf i slika. U poslednjih nekoliko godina mi je iskustvo sa androidima ravno nuli, koristim drugi eko sistem skroz. Treba mi nesto brzo, pouzdano, nebagovito. Budzet nije problem jer ga ne placam ja. Jedino ne bih Samsung ni pod razno, gledao sam ih po radnjama i oni njihovi ekrani i boje mi tope oci. Hvala unapred!

Edited by Glogoljub
Link to comment

Hvala na preporuci, cuo sam da je dobar note, al samsung zaista ni pod razno. Jednostavno mnogo blinka i sareni. HTC, LG, Motorola, Sony? Gledao sam Nexus 6, preveliko je to.

Link to comment

Pa onda flagship modeli

Htc m8

Lg g3

Sony nova experia

 

Otidi u Usce (ili gde imaju sve ove modele) i vidi koji ti se najvise dopada, sve je to tu negde.

 

Imam g3 i jedini problem je sto na sajlent modu ne radi alarm

 

Za posao mi je Samsung jedino bio bolji kod korporativnog adresara koji sam mogao da pretrazujem i osvezavanje mejlova je bilo besprekorno (htc one s nikako nisam mogao da dovedem u taj nivo funkcionalnosti), ali je sve ostalo sranje.

Vidi da li ovi modeli imaju tu opciju i da li ti u firmi uopste imas adresar

Edited by Ravanelli
Link to comment

al samsung zaista ni pod razno

+1

 

htc one m8 користи другар и задовољан је са њим, све ради брзо без сецкања, има људи којима не одговара sense, али у глобалу одличан фонтеле, сестра има lg g3 и за њега све препоруке, сони је увек био моја симпатија, али немам искуства са њиховим новијим телефонима, имам таблет z2 ако је то неко мерило онда могу и њих препоручити... мада било који да узмеш из топ класе нећеш се пуно зајебати све је то сад ту негде, коме се више шта свиђа

Edited by Dionysos
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...