Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Jel može da stoji u džepu od farmerki dok vozim bajs? Ne bih se kladio.

Ili bar da mogu da sednem kafić/kod ortaka i da ne moram da ga ( :Jova: ) vadim na sto?

 

U farmerkama sam, i u džepu mi je dok ovo kuckam. Pri tom, nije najdublji džep na svetu, nemam ama nikakvih problema. 

 

Drugo, taj telefon toliko pruža, da mi nikakav problem nije da se "iscimam" i ponekad ga izvadim na sto. :) Što u suštini i uradim kad god negde sednem, da mi bude telefon pri ruci tj očima, manje šanse da propustiš nešto, zvuk u džepu je dosta prigušeniji.

 

Naravno, sve je stvar prioriteta. Verujem kada bi se malo poigrao sa njim, da bi vrlo brzo zaboravio na problem veličine.

Link to comment

uzeo sam telefon juče, jaču verziju. jebiga velik je i deluje da povremeno zaštuca kada ga rolam između aplikacija. ne volim neka default podešavanja lg-a i widgete (4,5 godina htc-a koji to izgleda radi bolje) i to što mi je sve apgrejdovo na lolipop pa sada imam troglove, kvadrate i krugove dole. kamera ne pravi baš neke savršene fotke. moram sada da skidam themes i još dosta da se zezam sa njime, jer je ova default loša.

 

uglavnom to je početni hejt, sad ostaje da ga zavoljevam.

Link to comment

realno je bolji od samsunga koj rene podseduje...

 

al koga za to boli pižama...

 

fon jednako spajanje na internet, sms, pozivi... šta dalje?

 

igre, filmovi...? ne 

Link to comment

Rene ima note 4, nisam siguran da je bolji, mada ni da je razlika u korist Note-a ogromna.

 

Moj nije najbolji, dapače, samo sam rekao da je sjajan odnos cena kvalitet. :) Bila je ta paradoksalna cena kada se pojavio da je bio dosta povoljniji u odnosu na S4. Oko 35 tisuća u odnosu na 52 koliko je bio lošiji s4, sa istim paketom. Još je u vipu bio neki popust od 5000 ako doneseš bilo koji stari telefon, reciklaža šta li. Znam da sam prodao Slll i dodao tipa par hiljada, dakle super bejah prošao. 

 

p.s. Po mnogim anketama i relevantnim časopisima g2 je bio najbolj mobilni telefon te godine. :D

Link to comment

uzeo sam telefon juče, jaču verziju. jebiga velik je i deluje da povremeno zaštuca kada ga rolam između aplikacija. ne volim neka default podešavanja lg-a i widgete (4,5 godina htc-a koji to izgleda radi bolje) i to što mi je sve apgrejdovo na lolipop pa sada imam troglove, kvadrate i krugove dole. kamera ne pravi baš neke savršene fotke. moram sada da skidam themes i još dosta da se zezam sa njime, jer je ova default loša.

 

uglavnom to je početni hejt, sad ostaje da ga zavoljevam.

ajde  malo detaljnije o fotkama?

jbg ja "bezecovo" taj G3, najviše zbog kamere (dobro ajde i brzine ....)

Link to comment

ovo ispod je od juče, pristojna je, ali M8 radi bolje. slikao sam u busu nešto bezveze i od truckanja busa nije mogao da fokusira i sve slike su mutne, a naovdno ima laser focus :isuse:

a fokus me je sjebao još par puta. videćemo.

 

10450857_10152708625465679_7434874576005

Edited by Ravanelli
Link to comment

Video sam danas i G2 i G2 mini i uverio se da je prvi preveliki, a drugi taman ono što mi treba.

Sada samo razmatram vrede li Samsung S3 Neo ili Sony Xperia Z1 tih para koliko su skuplji od LG-a, ali sam sve uvereniji da ne vrede.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...