Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Koji da uzmem? Ne mogu da se odlucim da me ubijes.

Da li da idem na jeftinost i ok, al rizican proizvod

ili na kurcenje i siguricu?

 

Dakle, dilema je lošiji telefon, polovan, koji nije sigurica i nov telefon koji je duplo bolji sa dve godine garancije? 

 

Hm...

 

Drugim rečima, ako ti nije žao para, uzimaš g3, mnogo pametnija kupovina na duge staze. Mada je 385e puno.

 

Edit: sad vidim da si se odlučio. Ja imam G2 sa 16gb i 2gb rama, to je zmaj, leti.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

ok, odlično. ovaj lik u shopu me je ubeđivao da totalno vredi dati 50e za razliku između verzija :lol: 

 

realno, taj nexus mi je super, ali kao drugi telefon... a meni se ne gruva za drugi telefon, već ću uzeti svoj (od ponedeljka) stari HTC One S i koristiti ga u poslovne svrhe.

 

kako reče mimi mercedes "prvo pravilo hardkora je da kurčiti se mora"

 

http://youtu.be/TXby48Hs528?t=2m50s

Edited by Ravanelli
Link to comment

polovni Nexus 5 16gb, bez garancije -22oe

nov lg 3, 32gb, 2 god garancije -385e

 

Nexus je i meni bio opcija, ali kolega na poslu me ubedio da je LG G2 bolji od Nexusa jer ima mnogo bolju bateriju. Ostale stvari su slične.

Ja se još nisam odlučio koji telefon ću uzeti, pa sam otvoren za predloge.

LG G2 je jedna od opcija, ali mislim da mi je prevelik. Telefon nosim u prednjem džepu od farmerki, pa bi trebalo da može da stane (u tesne farmerke :) )

 

Trenutno mi je prva opcija LG G2 mini. A danas sam video da je njemu sličan Samsung Galaxy S3 Neo.

Link to comment

Lg g2 mini zaboravi, skrnaviji je hardwerski dosta.

 

Moja teorija je da je lg g2 ubedljivo naj best buy ikad. Kada sam ga uzeo, Samsung S4 je bio 15.000 skuplji a dosta lošiji. A G2 ima hardware brutalan.

Link to comment

meni isto velićina problem kod g3. jebote, bojim se da neću moći da dohvatim gornji levi ugao palcem bez da polomim šaku.

ali na internetima obećavaj da se lako navikava na tu veličinu.

Link to comment

ortak iz ns hoda mi servisira to. isto reper. jovica dobrica.

 

biće u petak spektakularan koncert te dizel trep ekipe u dragstoru. preporučujem dolazak.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Vas dvojica ko dva hobita... Ako želite veći telefon, navići ćete se. Nije to ne znam šta, 5.2". Ja ću ga menjam sa Note 4 kada dođe vreme, a on je 5.7", mada ja imam pozamašnu šapajdu a i ja gotivim veličinu.

 

Btw, dešavalo mi se na kraju dana, doduše u početku, kada nisam bio natrpan aplikacijama mada ni sada ih nemam ne znam koliko, da ustanem u pola 10, uveče legnem oko 2, 3 - 70ak % baterije ostalo... Ludilo. U toj višoj klasi oko hardwera je sve manje više slično, zato mi je baterija bila jedan od presudnih faktora.

Link to comment

5.5" је г3, али има јако танке безеле, па испадне на крају ко неки 5-инчни од пре две године рецимо

Link to comment

 Nije to ne znam šta, 5.2".

Jel može da stoji u džepu od farmerki dok vozim bajs? Ne bih se kladio.

Ili bar da mogu da sednem kafić/kod ortaka i da ne moram da ga ( :Jova: ) vadim na sto?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...