Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Jesmo ovde spomenuli da je mix s paket kod MTS-a nešto kao best buy? Treba da se uglavim u neku od njihovih tarifa, čini mi se da mi ta odgovara, ali prvo da vidim šta forum kaže :)

Link to comment

drugar radi u bangladešu povremeno i doneo bruku od telefona

 

walton primo v1. overio sam i ostale modele. useravajuće performanse za 250-300 evrevija

 

walton-primo-v1-android-phone-full-speci

Link to comment
  • 2 weeks later...

jel zna neko nešto više o ubuntu phone?

осим скромних техничких спецификација, у фазону сам цветања тисућа цветова и подржавам труд који резултује некопирањем епла или андроида, edge је био интересантан концепт који би можда вредело и имати као главни фон, мени се лично свиђало то што се окружење трансформисало у десктоп када би се телефон прикључио на монитор, не знам да ли и овај има тај фичр, у суштини бих волео да пробам на пар дана, пре свега на то другачије корисничко окружење, и то је све, не знам тачно шта рачунају као циљну потрошачку групу, али конкуренција је прилична у том ценовном рангу са јефтиним андроидима и wp телефонима... колико знам не подржава андроид апликације, што је додатни проблем, тј. вероватно много скромнија понуда квалитетних апликација

Link to comment

polovni Nexus 5 16gb, bez garancije -22oe

nov lg 3, 32gb, 2 god garancije -385e

 

Koji da uzmem? Ne mogu da se odlucim da me ubijes.

Da li da idem na jeftinost i ok, al rizican proizvod

ili na kurcenje i siguricu?

Link to comment

г3 16гб ти није опција? то би испало нешто јефтиније, а можеш накнадно картицу додати, г3 је озбиљно добар телефон, са једном маном, а то је да има тенденцију да се прегрева при захтевнијим тасковима, попут игрица... али има доста симпатичних фичра и феноменалан дисплеј, купио га ја сестри, она презадовољна... нексус је ок, али ништа специјално

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...