Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Lumia 735 ili Xperia M2? Za nekoga kome je to manje vise prvi smart fon i sve jedno joj je da li je Android ili WP. Dakle, zemsko

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Moram mami da kupim mobilni, i to onaj najobičniji.

 

Telefon mora da bude na srpskom i da se jednim klikom stigne do kontakata (bilo da se nalazi na početnom ekranu ili da je moguće napraviti prečicu). Potrebno je da baterija traje bar 3-4 dana, a da kvalitet dolaznog i odlaznog zvuka bude dobar, tj. da može da se normalno priča i kada je napolju. Bitno je i da zvuk zvona može da se namesti da bude jak jer ga nikada ne vadi iz torbe, čak ni kada je kod kuće.

 

Ostalo je nebitno.

 

Nekako ja najviše volim Nokiju i imam već neke opcije. To su ovi telefoni što počinju na 100 (problem je što nemam pojma da li ispunjavaju moje uslove), mada sam otvorena i za druge predloge za oko 30-ak evra::

 

http://www.mobilnisvet.com/mobilni-proizvodjac/Nokia/3/3

Ne bih preporučio te 100.

O kakvim se tel radi govori i info da se ne servisiraju, nego se dobije novi.

OK, treba za osnovne potrebe ali baš su loši, prijem, zvuk...

Link to comment

Ok, takve informacije su mi potrebne. Postoji li nešto normalno u tom cenovnom rangu, može i nešto više, do 50 evra? Valjda postoji nešto što može da joj koristi.

Link to comment

Kiki, jesi gledala Nokiu 3500c? Mislim da nije vise od 40-50 eura, zadnjih par godina ga koristi keva, ispunjava otprilike sve uslove koje trazis, jedino nisam siguran da li ga ima na srpskom. Bonus mu je sto je gumiran i ojacan nekim metalnim okvirom, ispadao mi 50 puta a nema ni ogrebotine. 

Link to comment

гледао ја недавно за сестру па налетео на овог лика http://www.kupujemprodajem.com/Xiaomi-Mi3-gray-boja-vakum-Extra-Cena-15944225-oglas.htm?filter_id=20428023 за нешто мање пара и више (позитивних) оцена... сестри на крају узео г3

 

Zmaj od telefona. Izasao je Mi4 koliko se secam nedavno. Pogledaj po netu malo.

треба и ми5 ускоро да се појави ако се не варам или су те гласине биле за овај ноте што су недавно избацили

Edited by Dionysos
Link to comment

Kiki, jesi gledala Nokiu 3500c? 

 

Ne prodaje se više, a polovne neću da uzimam. Izgleda da je izbor takvih telefona poprilično jadan. A cenila sam da mi je Nokija sigurica jer su uvek pravili dobre telefone sa tastaturom. 'ebem ih.

 

Još neki predlog? Ne mora Nokija.

Link to comment

Da, to su neki Asha modeli, gledala ih. Mislila sam da mogu da prođem jeftinije   :s_d:.

Ti "obični" telefoni su uglavnom đubre i neki pokušaji... Teško je naći dobar za malo novca. Lutrija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...