Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Valjaju li cemu one hinorx baterije? Navodno su pojacane i veceg kapaciteta od fabrickih ali sam krajnje sumnjicav. Umalo da kupmi sa alija neku kao gold koja je navodno duplo veceg kapaciteta ali ko i uvek sa njima najobicnija prevara...

 

Uzeti neku zamensku bateriju navodno veceg kapaciteta ili ipak ici na original baterije? Ako izgleda ko prava onda je original ili i tad moze da uleti kineska kopija?

 

Prosla mi je bila neka kineska i odlicno je drzala ali se u poslednje vreme raspada. Ne mogu da se setim kad sam je uzeo ali mi se cini da je proslo premalo vremena.

 

edit: mislio sam da je amazon pouzdaniji od alija ali vidim da se smece prodaje i tamo

 

http://www.amazon.co.uk/Capacity-2010-5230-5233-Online-Enterprises/dp/B00O1DQU4M/ref=sr_1_13?ie=UTF8&qid=1421589883&sr=8-13&keywords=bl-5j

 

Edited by katamaran
Link to comment

Galaxy S4 - zasto se greje kad stoji sam sa sobom i niko ga ne dira?

 

Inace mi se bas svidja, ali nadam se da mu to nece preci u naviku.. ne bi da moram da ga punim svaka 2 sata.

Link to comment

Ja nešto razmišljam da posle g2 pređem na note 4. Mada skup je ko đavo, najjeftinije što sam video po oglasima je 520e kontam po radnjama 80, 90.000, a uz malo jači ugovor od mog trenutno 60.000  <_<

 

Renne, kako služi baterija?

Link to comment

Meni izdrži oko 48 sati na Note4

 

Indy, imaš neki proces koji radi u pozaditi. Proveri šta je uključeno, vidi lokacije, praćenje lokacija i slične stvari

Link to comment

 

 

Indy, imaš neki proces koji radi u pozaditi. Proveri šta je uključeno, vidi lokacije, praćenje lokacija i slične stvari

To je to, nesto radi, ali jos ne mogu da pohvatam sta mu je sta. Sto nekih slikica. 

Link to comment

Meni Lenovo ispada iz "priče" jer nema gde da turim SD karticu :(

 

razmišljam o :

 

Lenovo Vibe Z (ovde me muči taj problem sa sd karicom) ali baterija "razbija"

Sony Xperia Z2 (kod ovog me muči baterija koja se ne menja i slike) ali zato može pod vodu

 

a Samsung S3/S4 je onako sigurica.. ali nešto mi je mnogo "popularan"

Link to comment

Lenovo Vibe Z (ovde me muči taj problem sa sd karicom) ali baterija "razbija"

Sony Xperia Z2 (kod ovog me muči baterija koja se ne menja i slike) ali zato može pod vodu

јеси узео у обзир LG G3? измењива батерија, која притом и држи доста дуго, подршка за сд картице, и све остало, екран, камера, софтвер, соц...

Edited by Dionysos
Link to comment

Meni Lenovo ispada iz "priče" jer nema gde da turim SD karticu :(

 

razmišljam o :

 

Lenovo Vibe Z (ovde me muči taj problem sa sd karicom) ali baterija "razbija"

Sony Xperia Z2 (kod ovog me muči baterija koja se ne menja i slike) ali zato može pod vodu

 

a Samsung S3/S4 je onako sigurica.. ali nešto mi je mnogo "popularan"

U ovaj ide sd kartica.

Ali nije ta klasa koju gledaš.

Link to comment

Moram mami da kupim mobilni, i to onaj najobičniji.

 

Telefon mora da bude na srpskom i da se jednim klikom stigne do kontakata (bilo da se nalazi na početnom ekranu ili da je moguće napraviti prečicu). Potrebno je da baterija traje bar 3-4 dana, a da kvalitet dolaznog i odlaznog zvuka bude dobar, tj. da može da se normalno priča i kada je napolju. Bitno je i da zvuk zvona može da se namesti da bude jak jer ga nikada ne vadi iz torbe, čak ni kada je kod kuće.

 

Ostalo je nebitno.

 

Nekako ja najviše volim Nokiju i imam već neke opcije. To su ovi telefoni što počinju na 100 (problem je što nemam pojma da li ispunjavaju moje uslove), mada sam otvorena i za druge predloge za oko 30-ak evra::

 

http://www.mobilnisvet.com/mobilni-proizvodjac/Nokia/3/3

Edited by kiki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...