Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kako vam deluje ovaj charger?

 

Anker 2nd Gen Astro 6400mAh Portable External Battery Charger with ... http://www.amazon.com/dp/B00EF1OGOG/ref=cm_sw_r_udp_awd_9PQtub1KDPNXK

 

Overall rating deluje OK, ali kad pogledam pojedinacne ocene... Svaka 3-4 kaze da je prestao da radi nakon nedelju dve

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

da se nadovežem, ja razmišljam o ovom:

 

http://www.amazon.com/RAVPower%C2%AE-15000mAh-External-Compatibility-Lightning/dp/B00MQSMEEE/ref=cm_cr_pr_product_top deluje kao super cena

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

da javim, posle tri meseca posedovanja lenovo p780:

baterija je car!

skinut sa punjača u utorak u 7 ujutro. sada je četvrtak 11 uveče. u međuvremenu besomučno drndan, i internet i telefoniranje. znači kraj trećeg dana- 51%

Link to comment

Само пази, хоће екран да се изгребе. Мојој жени се то десило трећи дан по куповини, линџа од једно 5 цм од кључева у џепу. Остало је савршено.

Link to comment

to je stvarno pakao vijetnama, ja sam mislio da moj šomi™ dominira sa 72 sata baterije....

 

a za grebanje pa narode ne budite stipse za tih 5-6 evra, kupite one tvrde staklene folije, nikakav uticaj na funkcionalnost touch screena a stiti narocito kod padova na pod

 

meni ta folija sacuvala ekran od lomljave, pukla na 10 mesta ali ekran citav, pad sa metar i po visine na golome betonu

Link to comment

Jel moze neko ko bolje poznaje materiju da objasni zbog cega taj Lenovo p780 kosta 10.000 vise od Huawei g740, koji pride ima i 8GB?

 

Lenovo je quad, a Huawei dual core. Lenovo ima bateriju kapaciteta 4.000 mAh a Huawei 2.400. Možda nabiju cenu na bateriju, procesor tu i tamo, trebalo bi da su ujednačeniji sa cenom.

Link to comment

izgleda da su ipak usavrsili malo baterije (tu je najvise skripalo, zbog nabudzenih ekrana i procesora). nedavno sam uzeo sony e3, izgura tri dana bez problema.

telefon je sonijeva verzija motorolinog moto g, pristojno za umerene korisnike.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...